Atrakcje

Stadionowe atrakcje skupione są przede wszystkim w FUN ARENIE. To stworzone, na Polsat Plus Arena Gdańsk, miejsce rozrywki, które rozszerza ofertę jednej z najpiękniejszych aren w Europie. Oprócz tego stadion zapewnia całą gamę dodatkowych atrakcji– zarówno płatnych jak i bezpłatnych. Multifunkcjonalność gdańskiego obiektu potwierdza nasza oferta przygotowana zarówno dla dzieci, młodzieży, rodzin jak i seniorów. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobami spędzania wolnego czasu na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Logo FUN ARENA

Tor może pomieścić jednocześnie 18 gokartów, które mogą się na nim rozpędzać miejscami aż do 70 km/h.

Oprócz tradycyjnych opon, tor zabezpieczają specjalne bandy z tworzywa sztucznego, które nie tylko czynią zabawę bezpieczną, ale i bardziej płynną.

Do dyspozycji rajdowców jest 30 nowoczesnych, szwedzkich gokartów o mocy blisko 10 KM każdy.

W skład floty gokartów spalinowych wchodzą także dwa gokarty tandemowe o mocy 9 KM, każdy z dwiema sterownymi kierownicami, co sprawia, że pasażer również uczestniczy aktywnie w wyscigu. Tandemy posiadają manetki, dzięki czemu za ich kierownicą może zasiąść także osoba niepełnosprawna.

Ceny biletów: Poniedziałek - Czwartek
  12 minut
Normalny 63 PLN
Z legitymacją 56 PLN
Brązowa karta kilenta 56 PLN
Srebrna karta klienta 49 PLN
TANDEM 76 PLN
RIMO 13km 79 PLN

 

Ceny biletów: Piątek - Niedziela
  12 minut
Normalny 69 PLN
Z legitymacją 63 PLN 
Brązowa karta klienta 63 PLN
Srebrna karta klienta 56 PLN
TANDEM 83 PLN
RIMO 13km 86 PLN

 

Godziny otwarcia (lipiec/sierpień):
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00
Sobota - Niedziela 10:00 – 20:00

 

W innych godzinach tor dostępny po wcześniejszej rezerwacji!

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: recepcja@pitstop-gdansk.pl lub zadzwoń +48 731 38 38 38

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: https://www.facebook.com/PitStopGdansk

ESCAPEROOMS to gra typu live escape game bijąca rekordy popularności w europejskich stolicach - Londynie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Atenach czy Berlinie.

Zadanie wydaje się proste – należy wydostać się z zamkniętego pokoju, mając na to 60 minut. Realizacja okazuje się jednak o wiele trudniejsza.

W pokojach umieszczono wiele przedmiotów, kodów i ukrytych wskazówek - wszystkie one mogą pomóc w ucieczce.

W Gdańsku przygotowano 6 gier- pokojów o zróżnicowanej tematyce.

Ceny biletów
Liczba osób Poniedziałek - Czwartek Piątek - Niedziela, święta
2 osoby 89 PLN (PLN 2x44,5) 99 PLN (PLN 2x49,5)
3 osoby 119 PLN (PLN 3x39,6) 129 PLN (PLN 3x43)
4 osoby 139 PLN (PLN 4x34,75) 159 PLN (PLN 4x39,75)
5 osób 159 PLN (PLN 5x31,8) 179 PLN (PLN 5x35,8)

FUN ARENA  czynna jest w godz. 10.00-21.00.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: kontakt@escaperooms.pl lub zadzwoń +48 739 094 852

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: https://www.facebook.com/escaperoomspl oraz na stronie www.escaperooms.pl, gdzie można dokonać rezerwacji.

 

Ponad 1000 metrów kwadratowych, na których można nie tylko skakać na trampolinach, ale i także ćwiczyć parkour i kalistenikę! Park trampolin, na których nauczysz się akrobatycznych ewolucji! Wykonaj skok z 4m na poduchę powietrzną, ucz się salt na airtracku, skacz bezpiecznie do wielkiego basenu z gąbkami!

Pierwsza w Polsce na stałe zbudowana strefa parkour: przeszkody twarde, miękkie i plątanina rurek, gdzie nauczysz się szybko i sprawnie pokonywać tor przeszkód!

Przyjdź i baw się ze znajomymi! Zabierz ze sobą klasę na lekcję WF lub zorganizuj urodziny! Specjalnie dla Ciebie zajęcia zorganizowane prowadzone przez trenerów! Dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

 

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: biuro@movementarena.pl lub zadzwoń +48 798 798 882

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: http://www.movementarena.pl

 

 

 

Największa w Trójmieście arena paintballa elektronicznego!

Uczestnicy gry, wyposażeni w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia sprawdzają swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń na arenie „ZOLTAR Apokalipsa”! Elektroniczny paintball to nieograniczone możliwości rozgrywek, bez konieczności schodzenia z pola walki po jednym trafieniu.

Większą dynamikę gry zapewnia możliwość wprowadzenia respawnu (odnowienia życia) w swojej bazie, nie będzie już sytuacji w której ukryty snajper siedzi w jednej kryjówce przez całą grę.

Ok. 700 m2 powierzchni, z antresolami i dodatkowymi poziomami, pozwoli na jednoczesną grę nawet 16 osobom.

Trzy godzinna gra nocna na arenie paintballa elektronicznego, posiadamy kilka opcji modyfikacji trybów rozgrywki. Deathmatch (TDM), jeden na wszystkich, albo każdy na każdego.

Wszystkie ceny dotyczą wstępu jednej osoby.

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: www.pitstop-gdansk.pl

 

 

Punkt widokowy daje możliwość zobaczenia wnętrza Polsat Plus Areny Gdańsk osobom, które nie mają czasu na zwiedzanie całego obiektu.

 

 

KUP BILET ONLINE

 

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: tours@arenagdansk.com lub zadzwoń: +48 58 76 88 444

Bilety dostępne wyłącznie online. Bilet sprzedawany jest do 1 min przed planowanym zwiedzaniem.

Arena Gdańsk Operator nie odpowiada za podane w innych portalach, źródłach ceny biletów, godzin otwarcia lub inne dane odbiegające od tych właściwych, opublikowanych na stronie Polsat Plus Arena Gdańsk.

 

Reflex wall to specjalnie zaprojektowana ściana wyposażona w przyciski, pozwalająca  przetestować kondycję, refleks i dynamikę. Tutaj możecie rywalizować indywidualnie i drużynowo.

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Zostań łucznikiem na Polsat Plus Arena Gdańsk! FUN ARENA zaprasza do pierwszej stałej Archery Areny w Gdańsku. Jest to miejsce gdzie poczujesz adrenalinę związana z łuczniczymi pojedynkami.

W ręce uczestników przekazujemy łuki oraz specjalnie zaprojektowane strzały, które dzięki zakończeniom wykonanym z gąbki pozwalają na w pełni bezpieczną i bezbolesną zabawę.

Dodatkowo pole gry zostało urozmaicone miękkimi przeszkodami. Efekty świetlne, dźwiękowe oraz prowadzenie rozgrywek przez sędziego dodatkowo sprawiają, że rozgrywki na Archery Arenie to niezapomniane przeżycie i mnóstwo frajdy nie tylko dla młodzieży, ale także dla dorosłych.

Wszystkie ceny dotyczą wstępu jednej osoby.

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Skoki na bungee to zabawa dla osób o mocnych nerwach. Wjazd na górę jest już sam w sobie świetną atrakcją, bo można spojrzeć na Polsat Plus Arena Gdańsk z perspektywy Zieleniaka w Gdańsku. Ale wjazd to początek drogi po emocje – skok to nieporównywalny do niczego innego zastrzyk adrenaliny.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji zadzwoń +48 697 114 000

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: www.bungeejump.pl oraz na Facebooku.

 

 

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci. Najnowocześniejszy i najnowszy plac zabaw. Las tropikalny pełen wrażeń i przygód.

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy! Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja... to wszystko czeka na załogę statku! Pamiętaj - tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tuneli. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu, kto nas odwiedzi!

Cennik indywidualny
  1h 2h 3h Przekroczona minuta
Pon-Pt 25 zł 30 zł 33 zł 0,25
Sb-Ndz 30 zł 35 zł 38 zł 0,30
Opieka nad dzieckiem: 1h = 20 zł/os

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: recepcja@playgroundarena.pl lub zadzwoń +48 733-843-843

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: http://playgroundarena.pl/

 

Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Pomiędzy punktem startowym zwiedzania, jakim jest sekretariat stadionu, a końcowym przystankiem w postaci emocjonujących atrakcji FUN ARENY, wycieczki poprowadzone zostaną do: loży VIP; szatni zawodników; kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca, z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Opcja VIP to specjalnie ułożona trasa z miejscami niedostępnymi podczas standardowej wycieczki wraz z możliwością domówienia cateringu. Więcej informacji pod numerem telefonu 58 768 84 44, e-mail: tours@arenagdansk.com (wycieczki typu VIP należy rezerwować z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem).

 

KUP BILET ONLINE

 

 


Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: tours@arenagdansk.com lub zadzwoń +48 58 76 88 444.

Bilety dostępne wyłącznie online. Bilet sprzedawany jest do 1 min przed planowanym zwiedzaniem.

W związku z koniecznością przygotowania trasy zwiedzania osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zwiedzanie odbywa się w grupach do 50 osób.

Zwiedzanie rozpoczyna się w sekretariacie Polsat Plus Arena Gdańsk - ulica Pokoleń Lechii Gdańsk, wejście od strony torów kolejowych, od Parkingu P1.

Arena Gdańsk Operator sp. z o.o. nie odpowiada za podane w innych portalach, źródłach ceny biletów, godzin otwarcia lub inne dane odbiegające od tych właściwych, opublikowanych na stronie Polsat Plus Arena Gdańsk.

 

Muzeum Lechii Gdańsk to historia nie tylko klubu piłkarskiego. Obejrzeć tu można eksponaty związane z futbolem, ale również innymi dyscyplinami – kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką czy tenisem – w których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w barwach Lechii.

Wśród eksponatów są też m.in. makiety obu stadionów – przy ulicach Traugutta 29 i Pokoleń Lechii Gdańsk 1, replika Pucharu Polski zdobytego w 1983 r. czy puchary z mistrzostw Polski zdobywanych przez juniorów Biało-Zielonych.

W muzeum zebrano około 1600 eksponatów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: muzeum@lechia.pl lub zadzwoń +48 58 76 88 445

Więcej informacji o Muzeum Lechii Gdańsk znajduje się TUTAJ

 

Skate Arena to jedyny w Trójmieście kryty obiekt do jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Dla miłośników tych sportów to świetna możliwość, żeby trenować zimą lub w deszczowe dni. Na hali dostępna jest strefa płaska do jazdy rekreacyjnej i figurowej oraz strefa skateparku do jazdy wyczynowej. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się specjalistyczny sklep rolkowy Bladeville, wypożyczalnia sprzętu oraz strefa chill, gdzie można zorganizować np. urodziny dziecka lub eventy.

* poza godzinami zajęć grupowych

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: kontakt@skate-arena.pl lub zadzwoń +48 535 303 486

Skate Arena czynna jest codziennie w godz. 10.00-22.00.

 

Drzewo tajemnic wystawi na próbę Twoją odwagę i ukaże Ci tajemnice swojego wnętrza. Sprawdź czy zdołasz pokonać przeszkody na swojej drodze i znajdziesz wyjście z najbardziej tajemniczego miejsca na naszej arenie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

Archery Arena może zmienić się również w NERF TAG ARENĘ, czyli specjalnie przygotowaną przestrzeń z przeszkodami dla najmłodszych graczy – miłośników popularnych pistoletów NERF.

Masz swoją broń ale szukasz ciekawego i bezpiecznego miejsca? Przyjdź do FUN ARENY na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Nie masz broni? Możesz skorzystać ze strzałek i pistoletów przygotowanych przez nas.

Wszystkie ceny dotyczą wstępu jednej osoby.

FUN ARENA czynna jest w godz. 10.00-21.00.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Imprezy prywatne i firmowe

W FUN ARENA możesz także zorganizować swoim najbliższym niezapomniane spotkanie rodzinne lub przygotować pełną wrażeń rozrywkę i integrację dla pracowników Twojej firmy.

Zapraszamy do organizacji niezapomnianych urodzin na FUN ARENIE. Zapewniamy wiele różnych atrakcji, komfortowo przygotowane strefy wypoczynku, wyjątkową atmosferę i dużo zabawy! Każdy znajdzie tu coś dla siebie: zarówno dzieci jak i młodzież, a nawet dorośli.


PROPOZYCJA 1

Urodziny dla prawdziwych „Twardzieli” – elektroniczny paintball Zoltar Apokalipsa

Wiek: minimum 8 lat

Zoltar Apokalipsa to świat znany z gier komputerowych przeniesiony na 700 m2. powierzchni pod trybunami Polsat Plus Arena Gdańsk, mroczne korytarze, czołg i auta militarne, szpital, antresole, wieżyczki i oczywiście system elektronicznego paintballa – Zoltar Lasertag. Idealne urodziny dla przyszłych superbohaterów.

Ceny:
Ilość osób Czas trwania Poniedziałek-Czwartek Piątek – Niedziela i Święta
8-12 os. 2 godz. 45 zł/os. 50 zł/os.
13-20 os. 2,5 godz. 45 zł/os. 50 zł/os.
 • 2x25min zabawy na arenie Zoltar Apokalispa (paintball elektroniczny)
 • Gry i zabawy multimedialne
 • Reflex game
 • Rezerwacja stolików
 • Możliwość skorzystania z szatni
 • Możliwość wniesienia własnego poczęstunku*

Kontakt: gdanskzoltar@gmail.com  nr tel.: 733-870-870

 

PROPOZYCJA 2

 

Zapraszamy na Urodziny z Movement Areną!

Urodziny trwają 2h, w tym aż 1,5h to zabawa z trenerem na strefie trampolin i torze parkour!
Zabawy są zróżnicowane i dopasowane do umiejętności, wieku oraz radości uczestników - wszystko na sportowo, tak aby z twarzy dzieci nie schodził uśmiech :)

Rezerwacja strefy Chillout!
Przestronna przestrzeń z siedzeniami i stolikami, gdzie można rozłożyć poczęstunek przeznaczona tylko do Państwa dyspozycji przez pełne 2 godziny z możliwością szybszego przyjścia i rozłożenia poczęstunku.

Animator jest z gośćmi cały czas!
Nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo swoich pociech – nasz trener jest z nimi nie tylko w trakcie zabawy, ale ma na nich oko również w trakcie przerw.

Bezpłatne zaproszenia dla gości!
W naszej recepcji mogą Państwo odebrać bezpłatne zaproszenia dla. Zapraszamy!

Zachęcamy do wybrania atrakcyjnych dodatków do urodzin:

  1. Wyzwanie Ninja – jedno wejście prowadzone jest przez ninja, który spróbuje przenieść uczestników w mistyczny świat przygód, skradania się i innych ewolucji.
  2. Pokaz Parkour – profesjonalna grupa prowadzi 30 minutowe warsztaty zakończone pokazem.
  3. Fotograf – zestaw min. 10 zdjęć wysokiej jakości (ok. 12-20 fotografii).

Prosimy o przyniesienie ze sobą wygodnego sportowego obuwia, skarpetek antypoślizgowych (możliwość zakupienia skarpetek na sali – 7 zł/para) oraz stroju niekrępującego ruchów.

Poczęstunek oraz zastawa pozostaje w Państwa zakresie - nie nakładamy żadnych wytycznych ani ograniczeń.


Cennik:

Pn - Pt (10:00 – 16:00) → 312zł - do 8 osób łącznie, każda kolejna osoba to koszt 39zł/os.

Sob - Nd 392zł - do 8 osób łącznie, każda kolejna osoba to koszt 49zł/os.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

Jesteśmy dla Was :)

 

Kontakt: biuro@movementarena.pl nr tel.: +48 798 798 882

 

PROPOZYCJA 3

Zakręcone urodziny na kółkach w Skate Arena

wiek: min. 5 lat, polecane dla dzieci 8-13 lat

Skate Arena to jedyne miejsce w Trójmieście gdzie spotkają się miłośnicy zarówno rekreacyjnej jak i wyczynowej jazdy na rolkach, wrotkach, deskorolkach i hulajnogach. Ponad 500m2 powierzchni do jazdy, wypożyczalnia sprzętu, a także stoliki oraz wygodne pufy dla gości.

Rezerwacje Skate Arena: 535 303 486 lub kontakt@skate-arena.pl

Pakiet podstawowy - 2h, 8 - 20 osób

Hulajnoga - 70zł/os

rolki/ wrotki - 50 zł/os

 • opieka instruktorów i animatorów
 • 1,5 h gier i zabaw na rolkach, wrotkach lub deskorolce
 • wypożyczalnia sprzętu dla wszystkich gości, którzy nie posiadają własnego (rolki, wrotki, deskorolki, kaski, ochraniacze)
 • gotowe zaproszenia dla gości
 • kącik urodzinowy - stoliki, ławeczki i pufy do odpoczynku i poczęstunku
 • nielimitowany dostęp do wody niegazowanej dla gości
 • drobny upominek dla jubilata/jubilatki
 • możliwość wniesienia własnego poczęstunku*

Pakiet all inclusive - 2,5h, 8 - 20 osób

Hulajnoga - 100zł/ os

rolki/ wrotki - 70 zł/ os

 • opieka instruktorów i animatorów
 • 1,5 h gier i zabaw na rolkach, wrotkach lub deskorolce
 • dodatkowe 30min zabaw w strefie Parkour w Movement Arena
 • wypożyczalnia sprzętu dla wszystkich gości, którzy nie posiadają własnego (rolki, wrotki, deskorolki, kaski, ochraniacze)
 • gotowe zaproszenia dla gości
 • kącik urodzinowy - stoliki, ławeczki i pufy do odpoczynku i poczęstunku, kolorowe talerzyki, kubeczki i sztućce
 • nielimitowany dostęp do wody niegazowanej dla gości
 • poczęstunek - przekąski tradycyjne lub w wersji fit, napoje, szampan dla dzieci
 • upominek dla jubilata/jubilatki - karnet na darmową lekcję plus gadżet

Pakiet bez instruktora - 3h, 40zł/os, 8-20 osób

 • wypożyczalnia sprzętu dla wszystkich gości, którzy nie posiadają własnego (rolki, wrotki, deskorolki, kaski, ochraniacze)
 • gotowe zaproszenia dla gości
 • kącik urodzinowy - stoliki, ławeczki i pufy do odpoczynku i poczęstunku
 • nielimitowany dostęp do wody niegazowanej dla gości
 • drobny upominek dla jubilata/jubilatki
 • możliwość wniesienia własnego poczęstunku*

Fotograf na urodzinki: 150 zł

 

PROPOZYCJA 4

Urodziny w Playground Arena
Pakiety urodzinowe
  Podstawowy Kreatywny Maxi
Pokój urodzinowy – 2h + + +
Stoliki dla rodziców + + +
Dostęp do Sali zabaw – 2h + + +
Zaproszenia elektroniczne elektroniczne drukowane

Upominek dla Solenizanta

+ + +
Autka 10 min/os lub LaserStrike     +
Poczęstunek dla dzieci + + +
Zastawa urodzinowa + + +
Szampan bezalkoholowy     +
Animator     +
Warsztaty (temat do wyboru, ok. 45 min. w czasie rezerwacji   +  
Kawa lub herbata dla Rodziców      +
Cennik

Pon-Pt

do 10 os – 45 zł/os

11-18 os – 43 zł/os

>18 os – 40 zł/os

Sb-Ndz

do 10 os – 50 zł/os

11-18 os – 48 zł/os

>18 os – 45 zł/os

Pon-Pt

do 10 os – 65 zł/os

11-18 os – 60 zł/os

>18 os – 55 zł/os

Sb-Ndz

do 10 os – 70 zł/os

11-18 os – 65 zł/os

>18 os – 60 zł/os

Pon-Pt

do 10 os – 75 zł/os

11-18 os – 70 zł/os

>18 os – 65 zł/os

Sb-Ndz

do 10 os –  80 zł/os

11-18 os –  75 zł/os

>18 os – 70 zł/os

1. Opcje dodatkowe:
• Animator – 100 zł (1 os); powyżej 20 os – 200 zł (2 os)
• Urodziny tematyczne (Kraina Lodu, Kosmos, Pirackie, Hawajskie, Indiańskie, Księżniczki,
Bohaterowie, Myszka Miki, Psi Patrol, inne) – wyłącznie jako dodatek do pakietu z
animatorem – 50 zł (zastawa i zabawy tematyczne)
• Żywa maskotka na 30 minut – 50 zł
• Dodatkowy solenizant – 30 zł
• Piniata – 60-80 zł (zamówienie min. tydzień wcześniej)
• Zaproszenia w formie drukowanej – 2 zł/szt
2. Atrakcje dodatkowe:
• Samochody elektryczne (max. 20kg) lub pistolety LaserStrike –10 zł/10 min/os
• Zwiedzanie stadionu z przewodnikiem (min. 15 os) – cena ustalana indywidualnie
3. Zadatek na urodziny w wysokości min. 100 zł należy wpłacić najpóźniej 10 dni od
wykonania wstępnej rezerwacji. Pozostała kwota rozliczna jest na miejscu, w dniu
rezerwacji
4. Pracownik recepcji/ maskotka/ animator:
• Pracownik Sali zabaw – Pracownik z obsługi przebywający w sali zabaw
• Maskotka – Myszka Minnie, Myszka Miki, Chase lub Marshall z Psiego Patrolu. Bawi się z
dziećmi i tańczy. Jest obecny podczas śpiewania „sto lat”.
• Animator – osoba, która w całości zajmuje się Państwa wydarzeniem. Tworzy dzieciom
harmonogram zabawy: na konstrukcji zabawowej, w pokoju urodzinowym, na
dodatkowych atrakcjach. Przebywa z dziećmi od rozpoczęcia zabawy do końca urodzin.
5. Catering:
• W związku z nowymi wytycznymi ministerstwa dot. sal zabaw Organizator nie może
wnosić własnego poczęstunku ani napojów.
• Na placu prowadzimy sprzedaż kawy i herbaty. Zabrania się wnoszenia przez
organizatorów własnych czajników, termosów itp.
6.Wymagane jest, aby każdy uczestnik urodzin posiadał wygodny strój oraz skarpetki
(na zmianę/ nieużywane), najlepiej antypoślizgowe. Na terenie Sali zabaw poruszamy się
wyłącznie w skarpetkach (dorośli i dzieci).
7. Wszystkich uczestników urodzin obowiązuje Regulamin Urodzin oraz Regulamin
Sali zabaw Playground Arena.


Propozycja 5

Urodziny w Strefie Archery

 • wiek: 12 lat
 • czas: 2 godz. dla 8-10 osób, 2,5 godz. dla 11-20 osób
 • pon-czw 45 zł/os, pt-nd 50 zł/os

W pakiecie Archery:

 • sześć rund po 7 minut
 • możliwość skorzystania z symulatorów rajdowych i reflex game
 • rezerwacja stolika na wyłączność
 • możliwość wniesienia własnego poczęstunku

Propozycja 6

Urodziny w Strefie Nerf

 • wiek: 7 lat
 • czas: 2 godz. 8-11 osób, 2,5 godz. 11-20 osób
 • pon-czw: 45 zł/os, pt-nd: 50 zł/os

W pakiecie Nerf:

 • sześć rund po 7 minut
 • możliwość skorzystania z symulatorów rajdowych, reflex game
 • rezerwacja stolika na wyłączność
 • możliwość wniesienia własnego poczęstunku

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej rundy na dowolnej atrakcji tj. Nerf, Zoltar, Archery za 15zł/os  Lub możliwość dokupienia zwiedzania stadionu 9zł/os, Drzewo tajemnic za 8zł/os.

 

*Możliwość wniesienia własnego poczęstunku dotyczy wyłącznie napojów z grupy Coca-cola. 

Kontakt: recepcja@playgroundarena.pl, nr tel.: +48 733-843-843

Organizacja sesji ślubnej na bursztynowym stadionie, to jedyna okazja, aby w wyjątkowy sposób uwiecznić najważniejszy dzień w życiu nowożeńców. Młode Pary, kibice gdańskiej Lechii lub miłośnicy obiektów sportowych mogą skorzystać z pięknych widoków jakie proponuje stadion. Loże VIP, Restauracja VIP, szatnie zawodników, trybuny, a przede wszystkim serce stadionu – murawa - to główne punkty sesji zdjęciowych na Polsat Plus Arena Gdańsk.

Proponujemy następujące sesje fotograficzne:

Quick Kiss

 • Do wykorzystania najciekawsze punkty infrastruktury stadionowej, z wyjątkiem murawy
 • Czas trwania: do 1,5 godziny
 • Cena: 300 złotych

Green Kiss

 • Do wykorzystania najciekawsze punkty infrastruktury stadionowej wraz z sesją na murawie
 • Czas trwania: do 2 godzin
 • Czas przebywania na murawie: do 20 minut
 • Cena: 600 złotych

Poza sesjami ślubnymi, weselami i cywilnymi ceremoniami ślubnymi na Polsat Plus Arena Gdańsk istnieje również możliwość powiedzenia sakramentalnego "TAK" w kaplicy stadionu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: stadion@arenagdansk.com lub zadzwoń +48 58 768 84 22

 

 

Zoltar elektroniczny paintball-  2x20min /20zł/os, minimum 10 osób

Archery Arena - 6x7min/20zł/os, minimum 10 osób

Reflex Wall- 2 gry  5zł/os

Drzewo Tajemnic 1 przejście  8zł/os

Istnieje możliwość łączenia wyżej wymienionych atrakcji.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Bogata i różnorodna infrastruktura stadionu pozwala na zorganizowanie niecodziennych eventów korporacyjnych, np. bankietów, uroczystości okolicznościowych, rozstrzygnięć konkursów czy finałów programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów, ale także imprez integracyjnych dla własnych pracowników lub partnerów handlowych.

Zakończeniem udanych spotkań biznesowych może być turniej piłkarski na murawie stadionu lub koncert ze sceną na parkingach Polsat Plus Arena Gdańsk. Elementem programu rozrywkowego może być dowolna atrakcja będąca w ofercie stadionowej lub ich kombinacja: zawody na  torze wrotkarskim, wyścigi gokartami, czy specjalnie profilowane zwiedzanie stadionu z przewodnikiem.

Oferujemy pełną infrastrukturę sportową (szatnie, odnowa biologiczna), sale konferencyjne wraz z Restauracja VIP, loże VIP, parkingi i recepcje. Zapewniamy odpowiednią oprawę: profesjonalne nagłośnienie i specjalne oświetlenie (np. nastrojowe w restauracji, szperacze na terenie zewnętrznym). Gwarantujemy wyśmienitą i oryginalną kuchnię, potrafiącą zachwycić każde gusta i smaki oraz profesjonalną obsługę. Zrobimy wszystko, aby stworzyć niepowtarzalną i magiczną atmosferę, niezapomnianą przez Państwa gości czy pracowników. Zapewnimy kompleksową organizację imprez. Doradzimy w wyborze menu, wybierzemy odpowiednią lokalizację, scenariusz imprezy, oprawę artystyczną i muzyczną. Nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany personel gwarantują niepowtarzalną oprawę każdej uroczystości.

Fun Arena to także ...

FUN ARENA to także mniejsze atrakcje i udogodnienia, które sprawią, że Twój pobyt na Polsat Plus Arena Gdańsk będzie jeszcze ciekawszy.

Antresola z widokiem na strefę trampolin pomieści w komfortowych warunkach nawet do 60 osób.

Na antresoli znajduje się telewizor plazmowy – 50” i nagłośnienie.

Jest to idealne miejsce na zamknięte imprezy z cateringiem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

 

Jest to pokój przygotowany na potrzeby przyjęć prywatnych. Wyposażony jest w osobne nagłośnienie, telewizory plazmowe 55” oraz wygodne sofy dla 15 osób na potrzeby prezentacji oraz spotkań prywatnych oraz firmowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

Pub T29 Sports Bar & Restaurant to szczególne miejsce przeznaczone dla kibiców. Powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą przeżywać wielkie sportowe emocje i spędzić czas w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej atmosferze. T29 Sports Bar & Restaurant otwarty jest 7 dni w tygodniu od godziny 12.00.

W dwupoziomowym lokalu, na ponad 800m2 powierzchni, dysponujemy 39 telewizorami o dużej przekątnej ekranu, zapewniającymi rozrywkę na najwyższym poziomie. Wystrój lokalu nawiązuje ściśle do historii i tradycji Lechii Gdańsk oraz odnosi się do nazwy lokalu. Najbardziej okazałą częścią wystroju są dwa gigantyczne murale – każdy na 80m2 – gdzie w artystyczny sposób ujęta została panorama stadionu na Traugutta 29.

 

 

 

Znajdująca się na placu głównym przed stadionem makieta piłki to pamiątka po turnieju UEFA Euro 2012 rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie.

Futbolówka Tango 12, którą zostały rozegrane Mistrzostwa została wyprodukowana przez firmę Adidas. Wygląd piłki nawiązuje do modelu Tango z Mundialu 1978, na którego stylistyce oparte były piłki meczowe kolejnych mistrzostw świata oraz Europy aż do Euro 2000. W panele wpisane są specjalne grafiki nawiązujące do kultury ludowej i barw narodowych Polski i Ukrainy.

Pamiątkowa piłka po EURO 2012
Pamiątkowa piłka po EURO 2012
AGO

Przed wejściem do FUN ARENY na odwiedzających Polsat Plus Arena Gdańsk czeka mały lew - Hewelion. Hewelion to główna postać projektu Gdańskich Lwów, który prowadzony jest przez Gdańską Organizację Turystyczną we współpracy z Miastem Gdańsk oraz innymi podmiotami.

Lwy umiejscowione w różnych częściach miasta wyznaczają szlak turystyczny Gdańskich Lwów, które polecają miejsca w Gdańsku warte odwiedzin. W ramach programu dostępna jest bezpłatna aplikacja iLEO, dzięki której lwy „opowiadają” historię Gdańska oraz poszczególnych miejsc i obiektów. Dzięki niewielkim nadajnikom typu „beacon”, użytkownicy aplikacji przebywający na terenie obiektu otrzymują powiadomienie w telefonach o małym lwie i mogą poznać opowiadaną przez niego historię.

 

 

Koszykówka, a także dwa turniejowe stoły do piłkarzyków klubowych.
Boisko do Cymbergaja.
Dwa stanowiska do gry w rzutki.
3 stanowiska do wirtualnych zawodów Microsoft Kinect.
Gry planszowe i zręcznościowe.

To jedynie mała dawka zajęć dodatkowych jakie można zorganizować przy okazji wspólnej integracji.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

 

Strefa symulatorów to 4 stanowiska przeznaczone do wirtualnych wyścigów.

Symulatory z monitorami 3D 32”, kierownicami Logitech G27 i rajdowymi siedzeniami.

Wielkie emocje dla grających i oglądających. Na imprezach organizowane są punktowane wyścigi na najsłynniejszych trasach rajdowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: gdanskzoltar@gmail.com lub zadzwoń +48 733 870 870

 

 

Mariusz Waras to znany artysta street-artowy, grafik i projektant który tworzył już projekty dla odbiorców na całym świecie. Jednym z ciekawszych, bo wykonanym na zupełnie nietypowym dla artysty podkładzie, jest bolid Kimiego Raikkonena, zachwycający nie tylko kierowców z toru. Innym, również nietypowym zadaniem, było pomalowanie wieży kontroli lotów w norweskim Stavanger.

W lipcu 2014 roku do projektów Mariusza Warasa dołączył Polsat Plus Arena Gdańsk.
- Koncepcja murali na Polsat Plus Arena Gdańsk rodziła się prawie przez rok, można więc powiedzieć, że projekt powstawał bardzo długo, ale mam nadzieję, że efekt, z którego jestem zresztą bardzo zadowolony, był wart tego czasu – mówi Mariusz Waras autor murali. – Uznaliśmy wspólnie z Operatorem, że Lwy najbardziej wpisują się w symbolikę Gdańska i stadionu razem powiązanych. Dlaczego mechaniczne? To już mój własny charakterystyczny dla większości moich prac element. Stąd industrialno-mechaniczne motywy. Sam Gdańsk kojarzy się z przemysłem stoczniowym, co stanowiło jedną z inspiracji.

We wrześniu 2015 roku na Polsat Plus Arena Gdańsk powstały kolejne murale autorstwa Mariusza Warasa. Tym razem są to wizerunki surykatek, których populację, zamieszkującą Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża w Gdańsku.

 

 

Profesjonalny tor wrotkarski wokół Polsat Plus Arena Gdańsk to unikatowe miejsce do codziennego rekreacyjnego uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Tor jest wyłożony nawierzchnią bitumiczną, a połączenie z siecią trójmiejskich ścieżek rowerowych sprawia, że na stadion można swobodnie dojechać również za pomocą tego środka transportu. Długość toru wokół stadionu to 1000 m, natomiast rozszerzona wersja trasy to prawie 1,5 km.

Oprócz codziennej rekreacji tor jest wykorzystywany dla organizacji warsztatów rolkarskich czy profesjonalnych zawodów, m.in. Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy.