Turniej Walentynkowy na FUN ARENIE

W Dzień Zakochanych FUN ARENA zaprasza na wyjątkowy turniej dla par! W bogatym programie wydarzenia znalazły się m.in. pokoje zagadek oraz zabawa w Movement Arenie i Skate Arenie. Widzimy się na Stadionie Energa Gdańsk już w piątek, 14 lutego!

Walentynki na Stadionie Energa Gdańsk to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić ten dzień aktywnie, a przy tym świetnie się bawić ze swoją drugą połówką. Dla uczestników przygotowano kilka konkurencji, w których do zdobycia są wyjątkowe nagrody. W tegorocznej edycji turnieju będą czekać atrakcje, które zapewnią: Zoltar Apokalipsa, Movement Arena, Skate Arena oraz Escape Rooms.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:30, a koszt udziału wynosi 139zł od pary.

Obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona! Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu 733-870-870 lub na adres e-mai: pitstop.gdansk@gmail.com 

Tegoroczne nagrody ufundowali: Hotel Villa Testa Sopot, Salon Fryzur Męskich, Kino Helios Polska, Fabryka Relaxu oraz BohoBeauty.

Light Pink Illustration Hearts Gay Valentines Card (1)