Turniej Piłkarski podczas Weekendowej Strefy Aktywności (18-19.07.2020)!

18 i 19 lipca w godz. 11:00 – 17:00 ponownie zapraszamy na Weekendową Strefę Aktywności przy FUN ARENIE na Stadionie Energa Gdańsk! I spieszymy z informacją, że w jej ramach odbędą się turnieje piłkarskie dla małych (sobota) i dużych (niedziela).

Byliście z nami w poprzedni weekend? Jeśli tak, to zapraszamy na więcej, a jeśli nie, to koniecznie musicie to zmienić. Czeka na Was prawdziwa #MocWrażeń.

Będziemy kontynuować podniebne wędrówki latawców oraz obserwować jak wysoko i jak długo utrzymywać się będą bańki mydlane. W programie już na stałe znalazły się uwielbiane przez dzieci dmuchańce.

O 11:00 pod FUN ARENĄ meldują się miłośnicy małych kółek na warsztaty rolkarskie z Roll4All, a jeśli interesują Was cztery kółka to…zabawę urozmaici wóz strażacki w stylu retro!

Głównym punktem programu w najbliższy weekend będą turnieje piłkarskie!

W sobotę w godz. 12:00 – 16:00 rozegrane zostaną mecze w dwóch kategoriach wiekowych. Na placu gry spotkają się dzieci z klas 1-4 oraz 5-8. Turniejowe rozgrywki odbędą się na specjalnym boisku znajdującym się przy FUN ARENIE, wjazd od strony parkingu P5 przy ulicy Marynarki Polskiej. Mecze w obu kategoriach będą odbywały się naprzemiennie. Aby drużyna mogła wziąć udział w sportowej rywalizacji należy zgłosić się przy turniejowym boisku nie później niż 15 minut przed startem zawodów.

O 16:00 zostaną ogłoszone wyniki, a nagrody wręczy drużynom nasz gość specjalny.

Dzień później w tych samych godzinach i w tym samym miejscu swoimi umiejętnościami piłkarskimi mogą wykazać się dorośli.

Zasady Uczestnictwa:

  1. Liczebność drużyn: drużyny dziecięce – 4 zawodników w polu + bramkarz; drużyny seniorskie – 3 zawodników w polu + bramkarz
  2. Zgłoszenie: Aby drużyna mogła wziąć udział w sportowej rywalizacji należy zgłosić się przy turniejowym boisku nie później niż 15 minut przed startem zawodów oraz uiścić u wolontariusza dowolną opłatę-cegiełkę na rzecz Fundacji OBUDŹ NADZIEJĘ*.

Współorganizatorem turnieju jest inicjatywa Kibice Razem.

Zapraszamy również chętnych na konsultacje kosmetyczne - od tego weekendu do Wakacyjnej Strefy Aktywności dołączył AVON.

Oczywiście nie zabraknie również konkursów, waty cukrowej i lodów. Na większy głód polecają się Foodtrucki.

10 lipca plakat (002)
Weekendowa Strefa Aktywności jest objęta patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, informacje o niej można znaleźć również na stronie www.gdansk.pl 
 
Informacja o cenach:
Dmuchańce (Jungla, Myszka Mickey, Stadion Energa Gdańsk, Bramka Celnościowa) - 5 zł/10 minut
Latawiec ("na własność") - 5 zł
Piłkarzyki - 3 zł/10 minut
Wata cukrowa/popcorn - 3 zł
Parking - 3 zł 
 

*Fundacja OBUDŹ NADZIEJĘ jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, której celem jest pomoc dzieciom z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych patologią czy wykluczeniem społecznym, a także wsparcie instytucji pozarządowych i publicznych (w szczególności domów dziecka) ściśle związanych z działalnością mającą na celu polepszenie bytu dzieciom.