Odjazdowy Dzień Kobiet na Stadionie Energa Gdańsk

W najbliższą niedzielę, 8 marca, zapraszamy do FUN ARENY na wyjątkowy Dzień Kobiet! Profesjonalny trening rolkarski i zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk idealnie połączą rozrywkę z aktywnym spędzaniem czasu. Ponadto, na każdą uczestniczkę będzie czekać niespodzianka.

Dzień Kobiet na Stadionie Energa Gdańsk to wyjątkowa okazja, żeby zwiedzić jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych na świecie oraz zadbać o kondycję przed wiosną. Wycieczka rozpoczyna się o godz. 11:00, a jej trasa wiedzie przez zakątki i lokalizacje niedostępne na co dzień. Uczestniczki będą miały szansę zobaczyć m.in. stadionową kaplicę, strefę VIP, szatnie piłkarzy oraz miejsce, z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Następnie wezmą udział w profesjonalnym treningu  rolkarskim w Skate Arenie – jedynym w Trójmieście krytym obiekcie przeznaczonym do jazdy na wrotkach, deskolorkach i hulajnogach. Możliwe będzie wypożyczenie niezbędnego sprzętu. Ponadto, dla każdej uczestniczki przygotowaliśmy wyjątkowy upominek.

Początek zwiedzania w niedzielę 08.03.2020 r. o godz. 11:00. Obowiązują zapisy, których można dokonać mailowo: tours@arenagdansk.com. Cena uczestnictwa wynosi 10 zł za osobę. Opłatę należy uiścić bezpośrednio przed zwiedzaniem.

Dzien Kobiet 3