Kongres Świadków Jehowy na Stadionie Energa Gdańsk

W dniach 9-11.08.2019 na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się regionalny Kongres Świadków Jehowy. Spodziewana frekwencja to nawet kilkanaście tysięcy osób dziennie.

W maju tego roku Świadkowie Jehowy rozpoczęli ogólnoświatową serię zgromadzeń religijnych pod hasłem „Miłość nigdy nie zawodzi”. Kongresy odbywają się na sześciu kontynentach w ponad 200 krajach i w przeszło 400 językach. Na gospodarzy międzynarodowych kongresów wybrano 22 duże miasta na całym świecie, w których pojawi się aż 140 000 delegatów i misjonarzy z różnych państw.  

Spodziewana liczba uczestników na Stadionie Energa Gdańsk to aż 18 tysięcy osób dziennie. Celem wydarzenia jest  skierowanie uwagi na temat prawdziwej miłości, która pomaga radzić sobie z problemami, jednoczyć rodzinę, odnaleźć przyjaciół i nawiązywać dobre relacje z Bogiem. Część paneli będzie transmitowana z międzynarodowego kongresu odbywającego się równolegle w Warszawie.

Uczestnicy kongresu będą nocować w gdańskich hotelach, dzięki czemu będą mieli szansę zapoznać się z Trójmiastem oraz lokalnymi atrakcjami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wstęp wolny.

Pełny program oraz szczegóły dostępne TUTAJ

IMG_0636_res.JPG