Piąta edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda

Przed nami kolejna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda! W pierwszy weekend lipca wystawcy z całego kraju już po raz piąty zaprezentują na Stadionie Energa Gdańsk szeroki wachlarz kolorowych oraz pielęgnacyjnych produktów naturalnych. Wydarzeniu, jak zawsze, towarzyszyć będą liczne warsztaty i wykłady związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją.

Targi Ekocuda to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, które tworzą produkty z pasją i wykorzystaniem naturalnych składników. Choć w wydarzeniu biorą udział przede wszystkim polscy producenci, nie zabraknie również zagranicznych marek. Całość odbędzie się w duchu ekologii i zdrowia - wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z szacunkiem do środowiska naturalnego.

Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje - wykłady poświęcone tematyce  pielęgnacji i zdrowia oraz ciekawe warsztaty. Ponadto, udział w targach to świetna okazja, żeby przygotować plan pielęgnacji na wakacje oraz poznać debiutujące marki kosmetyczne.

Targi Ekocuda odbędą się w dniach 4-5.07.2020 na Stadionie Energa Gdańsk. Szczegóły: TUTAJ

ekocuda