Mikołajki na sportowo

Mikołajki na sportowo

Dużymi krokami zbliża się jeden z ulubionych dni dla najmłodszych. Do Mikołajek pozostało już niewiele czasu, dlatego chcielibyśmy poinformować, że Święty Mikołaj zapowiedział swoją wizytę także na PGE ARENIE Gdańsk.

Zapraszamy na niezapomniane chwile dla całej rodziny. W sobotę 7 grudnia zapraszamy na PGE ARENĘ gdzie już o godzinie 10:00 pod okiem Świętego Mikołaja rozpoczną się atrakcje – nie tylko dla najmłodszych. Nasz Mikołajkowy dzień rozpoczniemy wielkim otwarciem krytego wrotkowiska, na którym poza grami i zabawami dla dzieci odbędą się warsztaty jazdy na rolkach / wrotkach, Freestyle Slalom Skating oraz pokazy artystycznej jazdy na rolkach przygotowane przez Szkołę Jazdy Na Rolkach ZAWSZESPOKO. Ponadto dla wszystkich zainteresowanych odbędą się konsultacje dotyczące sprzętu i akcesoriów rolkowych.

Święty Mikołaj przygotował również wielkie niespodzianki w T29 Sports Pub. Od godziny 11:00 do 16:00 mali goście T29 wraz z animatorami będą wykonywać dekoracje świąteczne, ozdoby choinkowe oraz kartki bożonarodzeniowe. Oprócz skosztowania słodkości z pokazu live cooking w wykonaniu najlepszych kucharzy Sports Hospitality, najmłodsi będą mogli również nauczyć się sztuki wypiekania. W programie przewidziane są konkursy, w których do wygrania będą między innymi bilety na mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa, który odbędzie się na PGE ARENIE 8 grudnia.

To nie wszystko… specjalnie dla gości zorganizowane będzie spotkanie z gwiazdami sportu. Od godziny 12:00 w T29 Sports Pub będzie można zobaczyć się między innymi z piłkarzami Lechii Gdańsk, wielokrotną mistrzynią świata i Europy w kick-boxingu i boksieIwoną Guzowską, mistrzem olimpijskim w skoku – Leszkiem Blanikiem oraz najmłodszym w historii mistrzem Polski kartingu – Alanem Lalak.

Ponadto w sobotę wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji mikołajkowej na stadionowe atrakcje – zwiedzanie stadionu oraz muzeum Lechii Gdańsk, kolej tyrolska oraz gokarty.

Serdecznie zapraszamy!

Cennik:

Bilet pakietowany: Zwiedzanie + Muzeum Lechii Gdańsk

Bilet normalny - 11 zł

Bilet ulgowy - 8 zł

Bilety na zwiedzanie:

Bilet normalny - 8 zł

Bilet ulgowy - 5 zł

Gokarty/Kolej Tyrolska:

Z biletem ze zwiedzania kolej tyrolska za 20zł/os

Z biletem z gokartów kolej tyrolska za 20zł/os

Z biletem z kolei tyrolskiej lub zwiedzania gokarty za 20zł/8min


Program Mikołajek (7 grudnia):

T29 Restaurant & Sports Pub:

10:00 – Otwarcie wrotkowiska

12:00 - 13:00 – wizyta maskotki Lechii Gdańsk

12:00 - 14:00 – spotkanie z gwiazdami sportu - Piłkarze Lechii Gdańsk, Leszek Blanik, Iwona Guzowska, Adam Lalak

11:00 - 16:00:

– Gry i zabawy ruchowe wraz animatorkami.

– Turnieje w piłkarzyki

– Wykonywanie dekoracji świątecznych i ozdób choinkowych

– Wyklejanie kartek bożonarodzeniowych.

– Live cooking, nauka wypieków dla najmłodszych

Wrotkowisko T29:

10.00 - 12.00 – Warsztaty jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych (przewidziane różne gry i zabawy dla dzieci)

12.00 - 12.20 – Pokazy slalomu na rolkach

12.20 - 14.00 – Akademia Freestyle Slalom Skating – Szkoła Jazdy Na Rolkach ZAWSZESPOKO

14.00 - 16.00 – Warsztaty jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych

 

Informujemy, że planowane warsztaty i pokazy przygotowane przez Szkołę Jazdy na Rolkach ZAWSZESPOKO w dniu jutrzejszym zostają odwołane i wraz z otwarciem toru wrotkarskiego odbędą się w późniejszym terminie – o czym Państwa poinformujemy.