Halloween na PGE ARENIE

Halloween na PGE ARENIE

Zwiedzanie ciemnych cel stadionowego aresztu, błądzenie zakamarkami tunelu i sektora gości, odwiedzenie strefy VIP w ciemnościach i z czyhającymi na trasie upiorami, w końcu zjazd straszną kolejką tyrolską i udział w halloweenowym wyścigu gokartowym to atrakcje jakie PGE ARENA oferować będzie na HALLOWEEN.

Oprócz zobaczenia miejsc normalnie nie ujętych w programie zwiedzania, jak areszt na stadionie, czy strefa kibiców gości, zwiedzający przejdą normalną trasę przez szatnie zawodników, strefę VIP z restauracją i Muzeum Lechii Gdańsk. Mylić będzie się jednak ten, kto założy, że będzie to w tej części wycieczka taka, jak wszystkie inne. Halloweenowe zwiedzanie zostało przygotowane z myślą o ludziach o mocnych nerwach, uprzedzamy więc uczciwie – można będzie się mocno przestraszyć. Dygotanie serca ze strachu powinny złagodzić nam za to nagrody za udział w konkursach, a będą to m.in.: stadionowe gadżety, bilety na gokarty, kolejkę tyrolską a także wejściówki na mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław.

Stadion w odsłonie Halloween otwarty będzie dla zwiedzających od godz. 19:00 do mrocznej północy. Wycieczka obejmie trasę, którą przejdziemy w ok. 40 minut, a którą zachęcamy żeby zakończyć w T29 Sports Pub. Każdy, kto zdecyduje się zostać na stadionie i bawić na Halloween Party w T29 przywitany zostanie Krwawą Mary na start (dla osób pełnoletnich).

Uprzejmie prosimy wszystkich uczestników wycieczek o przyniesienie latarek – na pewno się przydadzą, i trzymanie się blisko przewodnika, żeby nie zatrzasnąć się np. w którejś ze stadionowych cel… W piątek na pewno zguby ludzkie odnajdziemy, ale szkoda by było, żeby ominęła Państwa jedyna w swoim rodzaju zabawa w T29.