Przewodnik

W celu podniesienia prestiżu loż najemcy mają możliwość aranżacji swoich pomieszczeń według własnych projektów, tak by były zgodne z identyfikacją korporacyjną i stanowiły wizytówkę firmy. Często loża jest wręcz prawdziwym show-roomem prezentującym możliwości firmy. Aranżacja może dotyczyć zarówno wyposażenia audio-video, umeblowania, instalacji oświetlenia specjalnego, ale także przebudowy sufitów, ścian etc.

Zapewniamy pełną pomoc merytoryczną i służymy wsparciem w zakresie zarówno projektowania jak i samego wykonastwa. Jeżeli widzicie Państwo taką potrzebę lub potrzebujecie konsultacji - prosimy o kontakt z Hospitality Managerem.


Tryb Imprezy Masowej

Członkom Lechia Gdańsk Prestige Club, oprócz szergu praw reklamowych i komercyjnych, w podstawowym pakiecie gwarantujemy bilety na wszystkie mecze Lechii Gdańsk w ramach LOTTO Ekstraklasy i Pucharu Polski w roli gospodarza na Stadionie Gdańsk.

W przypadku organizacji na Stadionie Gdańsk innych imprez masowych, w szczególności organizowanych przez zewnętrzne podmioty, zobowiązujemy się do dołożenia wszelkich starań w negocjacjach z tymi podmiotami do zachowania prawa pierwokupu biletów VIP Członkom Lechia Gdańsk Prestige Club.

Parkingi

Najemcy lóż VIP otrzymują stałe karty dostępu, które uprawniają także do wjazdu na parking. W przypadku meczów Lechii Gdańsk przygotowany jest dla Państwa specjalny, dedykowany, parking P1. W przypadku innych imprez masowych ustalenia te mogą być inne w zależności od rodzaju imprezy i ustaleń organizatora. Najczęściej jest to jednak parking P1. Za każdym razem są Państwo informowani o organizacji parkingów.
Podczas meczów Lechii Gdańsk istnieje możliwość dokupienia miejsc parkingowych na P1 za pomocą portalu sprzedażowego bilety.lechia.pl

Wejście na Stadion

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wydzielone wejście VIP. Znajduje się ono na promenadzie zewnętrznej stadionu od strony trybuny czerwonej. Do wejścia na stadion uprawniają stałe karty wstępu. Karty upoważniają do wejścia do strefy na 2 godziny przed każdym meczem oraz do pozostania w strefie po meczu. W ramach obowiązku ustawowego, właściciel karty zobowiązany jest do zgłoszenia nam danych osobowych (imię, nazwisko, numer pesel oraz wizerunek twarzy) osób korzystających z kart na danym meczu. Każdy posiadacz takiej karty może ją nieodpłatnie udostępnić dowolnym osobom: swoim gościom lub przyjaciołom (konieczne jest zaznajomienie tych osób z Regulaminem Strefy Prestige).


Wykorzystanie Lóż w trybie codziennym

Loża VIP to idealna przestrzeń dla pielęgnowania i rozwijania relacji biznesowych z potencjalnymi kontrahentami. Najemy lóż mogą bowiem korzystać z tych pomieszczeń według własnego uznania jako wyjątkowego gabinetu, biura lub firmowej sali konferencyjnej. Nasi partnerzy posiadają prawo dostępu do swoich lóż przez 7 dni w tygodniu przez 24h/dobę. Wyjątkiem są okresy związane z przygotowaniem imprez masowych. Wówczas taka informacja jest przekazywana wszystkim najemcom lóż.

Parking

Wjazd na parking P1 odbywa się również na podstawie kart Lechia Gdańsk Prestige Club. Karty posiadają zaprogramowany dostępem do systemu parkingowego i są oznaczone nadrukiem "P1".

Wejście na Stadion

Wejście odbywa się na podstawie kart Lechia Gdańsk Prestige Club. Jeżeli liczba gości przekracza ilość wydanych kart prosimy o tym fakcie poinformować o tym właściwego Hospitality Managera. Wówczas, w sekretariacie stadionu, zostaną wydane jednorazowe identyfikatory. W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi prosimy każdorazowo zgłaszać tego rodzaju spotkania drogą mailową Hospitality Managerom (najlepiej z minimum 24.godzinnym wyprzedzeniem).

Zamówienia na Catering

Jeżeli istnieje potrzeba zorganizowania cateringu, np. przerwy kawowej, lunchu lub wykwintnej kolacji, prosimy o zgłoszenie tego faktu Hospitality Managerom 48 godz. przed planowanym wydarzeniem. Służymy pomocą w doborze menu oraz optymalizacji.

Reklamacje

Wszelkie reklamacje dotyczące działania stałych kart wstępu i biletów jednorazowych należy zgłaszać Hospitality Managerom lub można składać w biurze Arena Gdańsk Operator Sp. z o.o.

Aranżacje

W celu podniesienia tytułu prawnego do najlepszych współczesnych przedsiębiorców. Często loża jest wręcz prawdziwym show-roomem prezentującym możliwości firmy. Aranżacja może dotyczyć wyposażenia audio-wideo, wyposażenia, instalacji oświetlania specjalnego, ale także przebudowy sufitów, ścian, itp.

Zapewniamy pełną pomoc techniczną i merytoryczną. Dowiedz się, jak się czujesz - polecam kontakt z Hospitality Managerem.


Zobacz Regulamin Strefy Lóż VIP