Eventy na każdą okazję

Stadion Gdańsk to doskonałe miejsce do organizacji spotkań takich jak bankiety, konferencje, szkolenia, warsztaty, a także uroczyste gale czy imprezy integracyjne. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Oferujemy różnorodne sale, począwszy od przestronnej Restauracji VIP z widokiem na płytę boiska, poprzez nowoczesne sale konferencyjne, a kończąc na wynajmie loż eventowych, czy nawet szatni zawodników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa spotkanie zarówno dla 10 osób jak i 1000 gości.

Do dyspozycji oddajemy pełną infrastrukturę stadionu. Państwa event na Stadionie Gdańsk może zakończyć się prawdziwym turniejem piłkarskim na murawie lub fantastycznym koncertem ze sceną na terenie zewnętrznym. Elementem programu rozrywkowego może być dowona atrakcja oferowana na stadionie: kolej tyrolska, wyścigi gokartami, czy dedykowane zwiedzanie stadionu z przewodnikiem.

Doskonała lokalizacja stadionu, monitorowane parkingi, nowoczesne wyposażenie sal, unikalne możliwości reklamy oraz wykwintna kuchnia sprawią, że każde wydarzenie organizowane z nami będzie wyjątkowe. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo i profesjonalnie zorganizować każde spotkanie i każdą imprezę na Stadionie Gdańsk.