Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem

 

Unikatowe zwiedzanie Polsat Plus Arena Gdańsk ? Zwiedź bazę treningową Reprezentacji Polski podczas EURO 2020 ! Zapraszamy na serię 90 wycieczek. Poznajcie nas od środka!

Więcej informacji

PONIŻSZA OFERTA WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA.

Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Po odwiedzeniu emocjonujących atrakcji FUN ARENY wycieczki poprowadzone zostaną do: szatni zawodników; sali konferencyjnej, w której przed i po meczach występują trenerzy drużyn; kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Opcja VIP to specjalnie ułożona trasa z miejscami niedostępnymi podczas standardowej wycieczki wraz z możliwością domówienia cateringu. Więcej informacji pod numerem telefonu 58 768 84 44, e-mail: tours@arenagdansk.com

W ramach wzbogacenia naszej oferty zwiedzania stadionu od marca 2015 obligatoryjnym punktem na trasie wycieczki jest Muzeum Lechii Gdańsk. Muzeum Lechii Gdańsk to historia nie tylko klubu piłkarskiego. Obejrzeć tu można eksponaty związane z futbolem, ale również innymi dyscyplinami – kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką czy tenisem – wszystkich, w których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w barwach Lechii.

Zwiedzanie stadionu z Arenką, maskotką FUN ARENY, to gwarancja dobrej zabawy. Będzie towarzyszyła ona przewodnikowi podczas oprowadzania. Nasza maskotka przeprowadzi także rozgrzewkę w salce treningowej i na obrzeżach murawy, gdzie dzieci będą mogły zrobić wspólne zdjęcie z Arenką. Gwarantujemy dużo radości i śmiechu.
Czas trwania: 1 h. Wiek - minimum 4 lata.
Cena: 27 zł od dziecka, jeden opiekun na 10 podopiecznych: gratis. Oferta skierowana do grup.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: tours@arenagdansk.com lub zadzwoń +48 58 768 84 44.

W związku z koniecznością przygotowania trasy zwiedzania osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zwiedzanie obiektu może odbywać się w grupach maksymalnie 5 osobowych.

Bilety na zwiedzanie dostępne są w sekretariacie FUN ARENY.