Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem

Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Pomiędzy punktem startowym zwiedzania, jakim jest sekretariat stadionu, a końcowym przystankiem w postaci emocjonujących atrakcji FUN ARENY, wycieczki poprowadzone zostaną do: loży VIP; szatni zawodników; kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca, z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Opcja VIP to specjalnie ułożona trasa z miejscami niedostępnymi podczas standardowej wycieczki wraz z możliwością domówienia cateringu. Więcej informacji pod numerem telefonu 58 768 84 44, e-mail: tours@arenagdansk.com (wycieczki typu VIP należy rezerwować z minimum 2 dniowym wyprzedzeniem).

 

KUP BILET ONLINE

 

 


Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: tours@arenagdansk.com lub zadzwoń +48 58 76 88 444.

Bilety dostępne wyłącznie online. Bilet sprzedawany jest do 1 min przed planowanym zwiedzaniem.

W związku z koniecznością przygotowania trasy zwiedzania osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zwiedzanie odbywa się w grupach do 50 osób.

Zwiedzanie rozpoczyna się w sekretariacie Polsat Plus Arena Gdańsk - ulica Pokoleń Lechii Gdańsk, wejście od strony torów kolejowych, od Parkingu P1.

Arena Gdańsk Operator sp. z o.o. nie odpowiada za podane w innych portalach, źródłach ceny biletów, godzin otwarcia lub inne dane odbiegające od tych właściwych, opublikowanych na stronie Polsat Plus Arena Gdańsk.