Zwiedzanie Stadionu z przewodnikiem

Zwiedzamy Stadion dla WOŚP!

Przyjdź do nas w dniu 30.01.2022r., dorzuć się do puszki WOŚP, a dzięki temu możesz udać się z przewodnikiem w trasę, specjalnie zaplanowaną na ten dzień: Szatnia --> Mix Zone --> Kaplica --> Areszt --> Fun Arena. 

Czas trwania zwiedzania: 30 minut, grupa max. 15 osób, godziny zwiedzania: od 10.00 do 16.00 (wejście ostatniej grupy o g.16.00)

UWAGA: Płatność tylko gotówką!

 


 

Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Pomiędzy punktem startowym zwiedzania, jakim jest sekretariat stadionu, a końcowym przystankiem w postaci emocjonujących aktrakcji FUN ARENY, wycieczki poprowadzone zostaną do: szatni zawodników; kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca, z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Opcja VIP to specjalnie ułożona trasa z miejscami niedostępnymi podczas standardowej wycieczki wraz z możliwością domówienia cateringu. Więcej informacji pod numerem telefonu 58 768 84 44, e-mail: tours@arenagdansk.com

 

 

>>> Kliknij w ten link i KUP BILET NA ZWIEDZANIE STADIONU 

 

 


Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: tours@arenagdansk.com lub zadzwoń +48 58 768 84 44.

W związku z koniecznością przygotowania trasy zwiedzania osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zwiedzanie odbywa się w grupach maksymalnie 15 osobowych.

Zwiedzanie rozpoczyna się w sekretariacie Polsat Plus Arena Gdańsk - ulica Pokoleń Lechii Gdańsk, wejście od strony torów kolejowych, od Parkingów P2 i P1.