Playground Arena - Plac zabaw

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci. Najnowocześniejszy i najnowszy plac zabaw. Las tropikalny pełen wrażeń i przygód.

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy! Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja... to wszystko czeka na załogę statku! Pamiętaj - tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tuneli. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu, kto nas odwiedzi!

Cennik indywidualny
  1h 2h 3h Przekroczona minuta
Pon-Pt 25 zł 30 zł 33 zł 0,25
Sb-Ndz 30 zł 35 zł 38 zł 0,30
Opieka nad dzieckiem: 1h = 20 zł/os

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: recepcja@playgroundarena.pl lub zadzwoń +48 733-843-843

Więcej informacji o tej atrakcji znajdziesz pod adresem: http://playgroundarena.pl/