Zwycięzcy konkursu wybrani!

12.05.2014
Zwycięzcy konkursu wybrani!
Jury wybrało dziś 10 najlepszych zdjęć z 79. zakwalifikowanych do naszego konkursu "PGE ARENA w moim obiektywie". Wybór ostatecznej dziesiątki nie był prosty, jednak już zdjęcie, które zasłużyło naszym zdaniem na nagrodę główną, wybraliśmy jednogłośnie i bez wahania. Zwyciężczynią naszego konkursu zostaje Pani Agnieszka Skórowska, której praca zachwyciła Jury i która tym samym staje się, razem z osobą towarzyszącą, naszym honorowym gościem na koncercie Justina Timberlake'a 19 sierpnia w Gdańsku ! Gratulujemy! 


Już od poniedziałku, 19 maja nagrodzone prace będzie można podziwiać na wystawie otwartej na PGE ARENIE i czynnej do końca czerwca. Autorów dziesięciu najlepszych zdjęć zaprosimy też na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 27 maja. Na tym spotkaniu będzie też okazja porozmawiać z naszym Członkiem Honorowym Jury, znanym fotoreporterem, Maćkiem Kosycarzem na temat wspólnej pasji, jaką jest fotografia. 

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i uczestnikom konkursu, którym nie udało się wygrać, przypominamy, że jeśli bawili się z nami z racji na wyjątkową okazję otrzymania biletów na sierpniowy koncert, ta szansa nie jest jeszcze zamknięta! Stadion będzie otwarty w tym roku w czasie Nocy Muzeów już w najbliższą sobotę. W czasie nocnego zwiedzania nasi przewodnicy będą zapraszać Państwa do udziału w konkursach, w którym główną nagrodą będą również dwa bilety na koncert Justina!

Szczegóły o Nocy Muzeów na:http://www.pgearena.gdansk.pl/noc_muzeow_na_pge_arenie