Zwiedzanie za Pomaganie

20.11.2013
Zwiedzanie za Pomaganie

SOBOTA 23 LISTOPADA będzie wyjątkowym dniem na PGE ARENIE Gdańsk. Tego dnia, razem z gdańskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt „PROMYK” zachęcamy Państwa do przyłączenia się do zbiórki rzeczy potrzebnych zwierzakom na zimę. Wszyscy, którzy włączą się w naszą akcję będą uprawnieni do ZWIEDZENIA STADIONU ZA DARMO i skorzystania z promocji na stadionowe gokarty. Wyjątkową propozycję przygotował też współorganizujący z nami „Zwiedzanie za Pomaganie” Klub Lechia Gdańsk, którego zawodnicy będą tego dnia czekać na Państwa w Muzeum Lechii na stadionie.

Schronisko „PROMYK” czeka na takie rzeczy, jak: KOCE, KOŁDRY, RĘCZNIKI I POŚCIEL – które można wykorzystać do ocieplania bud dla psów. Przydadzą się również: MISKI NA KARMĘ, SZCZOTKI DO WYCZESYWANIA PIESKÓW, DRAPAKI DLA KOTÓW, BUDKI DLA NICH CZY TEŻ ZABAWKI DLA ZWIERZĄT. Psy z gdańskiego schroniska tęsknią za właścicielami i prawdziwym domem, ale nie są przetrzymywane ciągle w swoich boksach, są natomiast regularnie wyprowadzane przez wolontariuszy na dzienne spacery, więc jednym z prezentów dla zwierzaka mogą być OBROŻE, których zawsze brakuje w schronisku. Ważne, żeby miały plastikowe zaczepy (te metalowe szybko się ochładzają zimą i są niemiłe dla zwierzaka).

PGE ARENA chce pomóc zwierzętom, a Państwu umożliwić zwiedzenie najpiękniejszego stadionu w akcji łączącej przyjemne z pożytecznym. Czekać będziemy na całe rodziny, zwłaszcza, że w T29 Restaurant & Sports Pub przygotowane zostaną specjalne aktywności dla dzieci prowadzone przez animatorki zabaw.  Zwiedzanie rozpoczynamy o godzinie 10:00, a kończymy o godz. 16:00. Każdy kto przyniesie coś z wymienionych wyżej rzeczy będzie mógł oprócz zwiedzenia stadionu, już za 20 PLN sprawdzić swoje umiejętności kierowcy w 8 minutowym wyścigu na Gokartach PitStopu.

Klub Lechia Gdańsk, któremu mocno na sercu leży dobro zwierząt, oprócz zaproszenia swoich piłkarzy do akcji przygotował dla Państwa 40 voucherów na bilety na mecz Lechii z Ruchem Chorzów, który odbędzie się zaraz następnego dnia, czyli 24 listopada o godz. 15:30 na PGE ARENIE. Żeby je otrzymać należy tylko przyjść na stadion 23 listopada, przynieść prezent dla zwierzaka, wziąć udział w konkursach organizowanych przez przewodników i wygrać voucher, który zamienić będzie można w kasach stadionowych na bilet. 

UWAGA!!: Większość piesków i kotów ze schroniska jest na specjalnych dietach zaleconych przez weterynarza. Prosimy więc nie przynosić karmy, ani niczego do jedzenia dla nich!

Na pytanie, co można jeszcze przynieść w sobotę na stadion żeby pomóc zwierzętom, odpowiedzą Państwu pracownicy Schroniska "PROMYK" pod numerem telefonu: 58-522-37-80