Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk z Sebastianem Milą

13.10.2016
Rekordowa frekwencja na zwiedzaniu Stadionu Energa Gdańsk z Milą

W środę 12 października odbyła się kolejna edycja zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk z piłkarzem. Tym razem w rolę przewodnika wcielił się Sebastian Mila, pomocnik i kapitan drużyny Lechii Gdańsk.

Trasa wycieczki obejmowała miejsca, których nie można zobaczyć podczas meczu. Jednak dla wszystkich największą atrakcją było spotkanie z zawodnikiem. Sebastian Mila okazał się doskonałym przewodnikiem i chętnie opowiadał o codziennym życiu w klubie oraz o tym, jak przebiegają przygotowania przed meczem. Goście dowiedzieli się, że w klubie panuje przyjazna atmosfera i jak trudno czasem być kapitanem. Uczestnicy wycieczki mogli zrobić sobie zdjęcie z Sebastianem Milą, zdobyć autograf i zadać nurtujące ich pytania.

- Znam wszystkich zawodników Lechii Gdańsk, ale moim ulubionym jest Mila. Bardzo chciałem go spotkać i dostać autograf! - opowiadał rozentuzjazmowany młody kibic Biało-Zielonych. 

Sam Sebastian Mila okazał się cierpliwym i otwartym przewodnikiem. W nagrodę od jednego z uczestników wycieczki, który na zwiedzanie przyjechał aż z Glasgow, otrzymał szalik z meczu Szkocja - Polska z eliminacji Euro 2016.

Ta edycja zwiedzania z piłkarzem była rekordowa pod względem frekwencji, zapisy skończyły się na kilka dni przed wydarzeniem. W nadchodzących miesiącach planowane są kolejne spotkania.