Zwiedzanie PGE ARENY - nowe miejsce startu!

18.07.2014
Zwiedzanie PGE ARENY - nowe miejsce startu!

Od jutra zwiedzanie PGE ARENY rozpoczyna się w nowym miejscu. Odtąd nasi przewodnicy czekać będą na Państwa nie w Sekretariacie Stadionu, a w FUN ARENIE (wejście od strony ul. Marynarki Polskiej) Dostępny od tej strony będzie dla Państwa parking P5, na którym można będzie parkować za darmo. To pierwsza dobra wiadomość.  Druga jest taka, że w cenę wycieczki po stadionie włączony zostaje dodatkowo krótki tour po FUN ARENIE właśnie! Tym samym zobaczycie Państwo jeszcze więcej rzeczy dostępnych na stadionie!

Dobrych wiadomości to nie koniec... Każdy, kto kupi bilet na zwiedzanie otrzyma kupon uprawniający do skorzystania z atrakcji FUN ARENY w specjalnych, zniżkowych cenach - rabaty aż do 30%!

Zapraszamy razem z najemcami na atrakcje FUN ARENY: ESCAPEROOMS live escape games, PitStop gokarty elektryczne, ZOLTAR Apokalipsa paintball elektroniczny, NOGRAVITY park trampolin - i do zwiedzenia najpiękniejszego stadionu w Polsce!  Więcej na:http://www.pgearena.gdansk.pl/uslugi_i_rozrywka

UWAGA! Informacje dodatkowe odnośnie organizacji ruchu w dniu 19.07: Jutro na stadionie odbywać będzie się rowerowy etap Triathlonu Gdańsk. W dniu imprezy, w godzinach 8.30 – 13.30 zamknięte dla ruchu będą ulice: Żaglowa, Pokoleń Lechii Gdańsk, wiadukt „harfa”. Jedyny dojazd na stadion możliwy będzie od ul. Marynarki Polskiej. Dostępny parking P5.