Zostań dwunastym zawodnikiem!

28.06.2016
Nowy sezon Ekstraklasy rusza w połowie lipca, karnety już w sprzedaży!

Trwają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016, a kluby piłkarskie zaczęły przygotowania do nowego sezonu Ekstraklasy 2016/2017. Lechia Gdańsk wyjechała na obóz szkoleniowy w Gniewinie, gdzie 29-osobowy skład trenuje pod czujnym okiem Piotra Nowaka.

Sezon rozgrywek Biało-Zieloni rozpoczną 15 lipca meczem z Wisłą Płock, a kolejny mecz rozegrają 25 lipca z Górnikiem Łęczna. Na Stadionie Energa Gdańsk Biało-Zieloni zagrają z Wisłą Kraków 30 lipca o 18.00.

W zeszłym sezonie średnio na meczach Lechii Gdańsk pojawiało się 12 815 kibiców, co daje nam trzeci wynik w kraju! Więcej widzów uczestniczyło tylko w meczach Legii w Warszawie oraz Lecha w Poznaniu.

Biało-Zieloni zajęli piąte miejsce w rozgrywkach Ekstraklasy 2015/2016, ale apetyty rośnie w miarę jedzenia! Piłkarze zapowiadają walkę o najwyższą pozycję. Zostań dwunastym zawodnikiem i dopinguj Biało-Zielonych przez cały sezon Ekstraklasy 2016/2017! Karnet na cały sezon uprawnia do wstępu na wszystkie mecze sezonu podstawowego i rundy finałowej. Ceny zaczynają się od 174,50 złotych za karnet ulgowy i 336 złotych za karnet normalny. Szczegóły: http://www.lechia.pl/files/cennik_.jpg.

Karnet jest o 30% tańszy niż kupowanie osobnego biletu na każdy mecz, dzięki czemu obejrzysz aż 6 meczów Lechii Gdańsk w Ekstraklasie za darmo. Dodatkowo z karnetem można kibicować na wszystkich meczach Biało-Zielonych rozegranych na Stadionie Energa Gdańsk w ramach Pucharu Polski. Ponadto każdy posiadacz karnetu otrzyma 50 złotych zniżki na koszulki meczowej Lechii Gdańsk i 5-15% zniżki na zakup klubowych pamiątek i gadżetów.

Bilety można zakupić na stronie internetowej kupbilet.lechia.pl oraz w sklepach stacjonarnych: lista sklepów.

Więcej informacji: lechia.pl.