Zaproś seniora na Stadion Energa Gdańsk

12.11.2019
Szatnie zawodników, obrzeża murawy i sala konferencyjna - m.in. do tych miejsc zaprasza seniorów Stadion Energa Gdańsk. W czwartek, 14 listopada, osoby powyżej 65 roku życia mogą zwiedzić bursztynową arenę za darmo w ramach Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

Ogólnopolski Dzień Seniora to idealna okazja, żeby zaprosić seniorów na wyjątkową wycieczkę. Trasa zwiedzania obejmuje zakątki i lokalizacje niedostępne na co dzień.  Po prezentacji FUN ARENY zwiedzający poprowadzeni zostają m.in. do szatni zawodników, sali konferencyjnej w której przed i po meczach występują trenerzy drużyn, kaplicy stadionowej oraz strefy mixed zone, czyli miejsca z którego zawodnicy wychodzą na boisko.

Na trasie wycieczki znajduje się również Muzeum Lechii Gdańsk. Można w nim obejrzeć eksponaty związane nie tylko z futbolem, ale również innymi dyscyplinami - kolarstwem, podnoszeniem ciężarów, rugby, lekką atletyką oraz tenisem – których zawodnicy występowali na przestrzeni lat w Biało-Zielonych barwach.

W czwartek, 14 listopada, osoby powyżej 65 roku życia mogą zwiedzić bursztynową arenę za darmo, po okazaniu dokumentu tożsamości.

zwiedzajzseniorem6