Zakończenie sezonu warsztatów biegowych oraz rolkarskich

31.10.2019
Za nami kolejny sezon warsztatów rolkarskich oraz Biegam Bo Lubię. Dziękujemy uczestnikom za wspólny rozwój i sportową #MocWrażeń. Na kolejnych zajęciach widzimy się już wiosną!

Warsztaty rolkarskie i biegowe na Stadionie Energa Gdańsk to już tradycja - uczestnicy od ponad pięciu lat spotykają się pod bursztynową areną by wspólnie ćwiczyć. Profesjonalny tor wrotkarski biegnący dookoła obiektu stanowi doskonałe miejsce do rekreacyjnego uprawiania sportów. Trasa o długości 1000 metrów połączona z siecią trójmiejskich ścieżek rowerowych sprawia, że korzystanie z niej to nie tylko przyjemność, ale również komfort.

W warsztatach może wziąć udział każdy niezależnie od poziomu zaawansowania - dla początkujących to szansa na polepszenie kondycji i naukę odpowiedniej techniki, natomiast osoby z większym doświadczeniem mogą szlifować już nabyte umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów. Otwarta forma zajęć pozwala przez cały czas swobodnie konsultować się z prowadzącymi. Uczestnicy zajęć spotykają się regularnie w każdą sobotę od kwietnia do października. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów: