Zajęcia rolkarskie na Stadionie Energa Gdańsk

19.10.2016
Na Stadionie Energa Gdańsk działają szkółki rolkarskie, wrotkowisko oraz tor rolkarski

Drugim najpopularniejszym sportem po piłce nożnej na Stadionie Energa Gdańsk jest rolkarstwo. Regularne warsztaty prowadzą u nas profesjonalni trenerzy ze szkoły Roll4all oraz Zawsze Spoko.

Zawsze Spoko prowadzi swoje warsztaty w środy w FUN ARENIE od października do końca listopada. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy:

17:00 Nauka dla dzieci z dorosłymi (poziom mieszany)
18:00 Grupa początkująca (dorośli)
19:00 Grupa średnio zaawansowana (dorośli)
20:00 Hala dostępna dla wszystkich (wrotkowisko dla wszystkich)

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 20 złotych, a jazda na wrotkowisku to 10 złotych. Więcej informacji na wydarzeniu: Nauka jazdy na rolkach! (zajęcia na hali w grupach).

Szkółka rolkarska Roll4all na zajęcia zaprasza do Movement Areny w każdą środę i piątek.

Środa
17:00 - 18:00 Przedszkolaki i rolki
19:00 - 20:00 Freestyle slalom - dzieci

Piątek
19:00 - 20:00 Freeskate - dorośli- grupa średniozaawansowana

Zajęcia kosztują 20 złotych, a więcej informacji można znaleźć na stronie: I Love Rolki.

Dodatkowo od kwietnia do końca października w każdą sobotę o 11.00 na parkingach przy Stadionie Energa Gdańsk Roll4all prowadzi darmowe warsztaty dla osób w każdym stopniu zaawansowania. 

Oprócz szkółek na terenie przystadionowym odbywają się też wydarzenia związane z promocją rolkarstwa - Nightskating Trójmiasto, Wiosenny Gdański Półmaraton Wrotkarski czy maraton sierpniowy.

Na co dzień można korzystać z otwartego toru rolkarskiego dookoła obiektu. Na Stadion Energa Gdańsk zapraszamy tych zaawansowanych i tych, którzy dopiero się uczą!