Wylicytuj trening z Piotrem Stokowcem na Stadionie Energa Gdańsk

20.07.2020
Ruszyła licytacja indywidualnego treningu prowadzonego przez trenera Piotra Stokowca na obrzeżach murawy Stadionu Energa Gdańsk. Dla każdego kibica piłki nożnej, a zwłaszcza miłośnika Biało-Zielonych, taki trening to wyjątkowa okazja. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicyjnej. Partnerem licytacji jest Stadion Energa Gdańsk.

Bursztynowy Stadion to jeden z najpiękniejszych obiektów sportowych w Europie. Na co dzień służy zawodnikom Lechii Gdańsk. Zbudowany został na finały UEFA EURO 2012 i był miejscem zmagań najlepszych piłkarzy Starego Kontynentu – w Letnicy rozegrano wówczas aż cztery mecze polsko-ukraińskiego turnieju. Na Stadionie regularnie gości także Reprezentacja Polski, która zagrała tutaj m.in. z Niemcami, Holandią, czy Meksykiem. Natomiast w 2021 roku bursztynowa arena będzie gospodarzem jednego z najważniejszych wydarzeń piłkarskich na świecie – Finału Ligi Europy UEFA.

Eliminacje_Ligi_Europy_Lechia_Gdansk_Br_ndby_IF_fot_Grzegorz_Mehring
fot. Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Indywidualny trening na obrzeżach murawy Stadionu Energa Gdańsk to wyjątkowa oferta dla każdego pasjonata sportu. Spełnij swoje marzenie o treningu na jednym z najpiękniejszych stadionów w Europie, w miejscu, gdzie na co dzień rywalizują profesjonalni piłkarze.

Trening ze zwycięzcą licytacji poprowadzi Piotr Stokowiec - najbardziej utytułowany szkoleniowiec w historii Lechii Gdańsk. Z Biało-Zielonymi wywalczył Puchar i Superpuchar Polski, a także zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. Ponadto, pod jego wodzą gdańska drużyna odniosła historyczne pierwsze zwycięstwo w europejskich pucharach.

Środki zostaną przeznaczone na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicyjnej, zajmującej się rozwojem opieki paliatywno-hospicyjnej, wsparciem ośrodków hospicyjnych oraz opiekunów rodzinnych i dzieci osieroconych.

Link do licytacji znajduje się TUTAJ.