Wygraj trening na Stadionie Energa Gdańsk #MOVEmber

13.11.2019
Zapraszamy posiadaczy wąsów do udziału w wyjątkowym konkursie! Do wygrania treningi na obrzeżach murawy, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Wszystko to w ramach MOVEmber na Stadionie – akcji, mającej na celu dopingować mężczyzn w budowaniu świadomości na temat raka prostaty i raka jąder oraz odpowiedniej profilaktyki.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie i przesłanie kreatywnego zdjęcia z wąsem na adres csr@arenagdansk.com w terminie od 13 do 16 listopada. W mailu powinno być zawarte także imię, nazwisko oraz wiek osoby na zdjęciu (wziąć udział mogą wyłącznie pełnoletnie osoby). Autorzy 20 najbardziej oryginalnych fotografii wezmą udział w wyjątkowym treningu przy murawie, który 18 listopada poprowadzą trener Magdalena Płóciennik i dr Łukasz Płóciennik z gdańskiego FitnessFitback.

 

Tego samego dnia rozpocznie się druga tura konkursu - zdjęcia z wąsem będzie można przesyłać do 21 listopada. Na zwycięzców czeka kolejny profesjonalny trening z FitnessFitback, który odbędzie się 25 listopada na Stadionie.

Zajęcia będą trwały 1,5 godziny, liczba miejsc jest ograniczona. Każdy uczestnik treningu, poza świetną zabawą, może liczyć też na wyjątkową pamiątkę w postaci zdjęcia portretowego wykonanego na najpiękniejszym stadionie w Polsce.

 

Przypomnijmy, że Movember to międzynarodowa kampania społeczna, która zwraca uwagę na problem zachorowalności mężczyzn na raka jąder i raka prostaty. W ramach akcji panowie przez cały listopad zapuszczają wąsy – nie tylko na znak solidarności z chorymi, ale też by sprowokować dyskusję na temat niezbędnej profilaktyki przeciwnowotworowej. Stadion Energa Gdańsk przyłącza się do kampanii, zachęcając mężczyzn do dbałości o swoje zdrowie i dobrą kondycję.

 

Regulamin konkursu będzie dostępny TUTAJ

was_popr5