Wszystko o organizacji koncertu i życzenia JT

13.08.2014
Wszystko o organizacji koncertu i życzenia JT

Na odbytej dzisiaj konferencji prasowej organizatorzy koncertu Justina Timberlake’a w Gdańsku podali szczegóły organizacyjne czekającego nas 19 sierpnia wielkiego wydarzenia muzycznego. Oprócz zbioru niezbędnych informacji, mapek i wytycznych dla fanów przybywających na show JT Agencja Prestige MJM, zdradziła też kilka ciekawostek dotyczących samego artysty i jego pobytu w Gdańsku. 

Wiemy, że Justin przyjedzie do Gdańska na dłużej niż tylko na sam występ. Pobędzie u nas przynajmniej przez dwa dni. Ekipa, z którą pojawi się w Polsce to ponad 70 osób. Na ich potrzeby zarezerwowano pokaźną flotę samochodów, ponad 15 aut luksusowych marek, m.in.: range rovery oraz mercedesy klasy E i S. Poza tym, artysta zamówił dwa 50-osobowe autokary, którymi będą przemieszczać się jego najbliżsi współpracownicy. W skład floty będzie także wchodzić jeden Mercedes Vito, dwa Volkswageny Caravelle oraz pięć busów - dwa 20-osobowe i trzy busy 9-osobowe. 

Dziennikarze obecni na konferencji usłyszeli też o pokoju rodzinnym, który będzie przygotowywany zaraz obok garderoby artysty. Czy oznacza to, że do Gdańska przyjedzie żona Justina - aktorka, piękna Jessica Biel? Tego nikt nie potwierdził, ale nazwa pokoju pobudziła wyobraźnię. Taka samo jak informacja o przebiegu nagrań w projekcie "Mirrors". Piątka zwycięzców, którzy zostali wybrani spośród wielu osób, które wysłały swoje nagrania na konkurs prowadzony przez Prestige MJM i eBilet będzie w dzień koncertu nagrywała ten utwór w profesjonalnym studio w Gdańsku. Po to, by potem został on wyemitowany przez wiele stacji w popularnych telewizjach śniadaniowych. Emocje z pokazania się tak szerokiej publiczności będą na pewno duże, a do tego organizatorzy stwierdzili, że i samo nagranie piosenki może być jedynym w swoim rodzaju przeżyciem...  Zaraz po tym stwierdzeniu w głowach wszystkich pojawiło się więc pytanie, czy oznacza to, że śpiewający będą mieli w studio wizytę specjalnego gościa??...

Podczas konferencji padły też ciekawe liczby. Liczebność ekipy pracującej przy produkcji koncertu - 1450 osób; wielkość ekranów ledowych, na których fani widzieć będą lepiej artystę: 162. mkw ekranu na scenie i dwa mniejsze boczne, łącznie dające powierzchnię 210 metrów kwadratowych. Ostatnią liczbą robiącą wrażenie była podana ilość stali, która użyta zostanie do budowy sceny - będzie to aż 148 ton!

No i w końcu frekwencja na koncercie. Wielkie show Justina Timberlake'a zobaczy już na pewno ponad 41 tysięcy. W sprzedaży dostępna jest jeszcze tylko niewielka liczba ostatnich sztuk biletów w cenach: 250, 450 i 850 zł. Można kupić je jeszcze na dotychczasowych stronach dystrybucji: ebilet.pl i eventim.pl, w salonach Empik. Jeśli jakieś zostaną do 19.08. będą w sprzedaży także w dniu koncertu przed samym stadionem. 

Poniżej podajemy linki do wszystkich niezbędnych informacji organizacyjnych związanych z koncertem. Są wśród nich szczegóły wspomnianych powyżej tematów.

Prosimy o zapoznanie się z nimi i do zobaczenia już 19 sierpnia na PGE ARENIE!

NIEZBĘDNIK KONCERTOWY - czyli same ważne informacje: co, gdzie, jak?

MAPKA STADIONU - czyli jak dojdę do swojego miejsca?...

DODATKOWE, DARMOWE PARKINGI W MIEŚCIE - czyli gdzie najlepiej zostawić samochód?