Wkręć się w Gdańsk! – wyjątkowy konkurs dla filmowców zakochanych w Gdańsku

09.10.2020
Jak Cię widzą, tak Cię piszą – głosi prastara mądrość ludowa. No to pokaż się z jak najlepszej strony! Wystarczy sięgnąć po kamerę! Twoim zadaniem jest pokazać Gdańsk w nieszablonowy sposób. Od 14 września do 19 października trwa konkurs, w którym na najlepsze filmy o Gdańsku. A my podpowiadamy, że świetnie w oku kamery prezentuje się Stadion Energa Gdańsk.

Filmowy konkurs Wkręć się w Gdańsk ma na celu ukazanie miasta w pomysłowy sposób w jego weekendowej odsłonie. Pokaż nam co Cię w Gdańsku inspiruje, zachwyca, lub interesuje. Może to być architektura, przyroda, czy sztuka. Pokaż wszystkim swoje miasto. Nakręcony materiał nie może być krótszy niż 15 sekund, ale i nie dłuższy niż 2 minuty.

Materiał należy stworzyć w jednym ze wskazanych formatów: mp4, avi lub mov, w rozdzielczości nie mniejszej niż FullHD.

Pamiętajcie aby do filmu dołączyć wypełniony formularz rejestracyjny, w którym oprócz podania swoich danych, umieścicie link do pobrania video. Wszystkie niezbędne informacje wraz z regulaminem znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu: www.konkurs.czasnagdansk.pl

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 30 października.

Najlepsze filmy zostaną nagrodzone. Autorzy zwycięskich materiałów otrzymają m.in. weekendowy voucher do hotelu Hampton by Hilton, vouchery do sklepu cyfrowe.pl (1 000 zł, 500 zł i 100 zł), zestawy unikatowych gadżetów i upominków gdańskich.

Zatem, światła, kamera i… akcja!

Konkurs_filmowy_fot