Wesprzyj WOŚP - wylicytuj stolik na meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia!

12.01.2017
Aukcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny bursztynowy Stadion Energa Gdańsk gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku można wylicytować stolik dla czterech osób w strefie VIP na jednym z najważniejszych meczów roku: Lechia Gdańsk – Arka Gdynia. Kwietniowego spotkania na Stadionie Energa Gdańsk już dziś nie mogą doczekać się trójmiejscy fani piłki nożnej!

Wspólne wyjście na mecz to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny, przyjaciół lub partnerów biznesowych, dlatego już dziś zachęcamy wszystkie osoby o wielkim sercu do licytacji. Spotkanie Lechia Gdańsk – Arka Gdynia oglądane ze strefy VIP na pewno dostarczy prawdziwej Mocy Wrażeń! Gramy z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej. Sprawmy, żeby podczas 25. Finału WOŚP po raz kolejny został pobity rekord zbiórki!

Wygrana upoważnia do oglądania przez cztery osoby meczu w strefie Gold VIP oraz do korzystania z cateringu i otwartego baru. Strefa dostępna jest dwie godziny przed meczem do dwóch godziny po meczu. Do biletów dołączone będzie również jedna bezpłatna wjazdówka parkingowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestr Świątecznej Pomocy. Licytować można za pośrednictwem serwisu Allegro: http://aukcje.wosp.org.pl/stadion-energa-gdansk! Aukcja potrwa do 25 stycznia do 15:40.