Weekendowa Strefa Aktywności przy FUN ARENIE rusza 11 lipca!

03.07.2020
Jeśli planujecie już wakacyjne weekendy koniecznie uwzględnijcie Stadion Energa Gdańsk. Od 11 lipca zapraszamy Was co tydzień na Weekendową Strefę Aktywności przy FUN ARENIE (od strony ul. Marynarki Polskiej).

W godz. 11.00-17.00 czekać będzie na Was wiele atrakcji dla całej rodziny. Najmłodszych zapraszamy do udziału w animacjach. Wspólnie wypuścimy nasze marzenia w niebo dzięki latawcom i bańkom mydlanym. Dla dzieci przygotowano również liczne konkursy, a także spotkanie z maskotką. Nie zabraknie dmuchańców, w tym tego ulubionego, w kształcie bursztynowej areny.

W najbliższy weekend starszych uczestników zapraszamy do fotobudki oraz na warsztaty piłkarskie prowadzone przez Escola Futbolu Pruszcz Gdański (sobota 12-15, niedziela 11-14). Oprócz tego uczestnicy będą mogli odkryć co kryje się w wozie strażackim. To nie jedyne aktywności, które będą na Was czekały, miłośnicy jazdy na kółkach będą mogli wziąć udział m.in. w warsztatach rolkarskich (godz. 11:00 – 12:00 – sobota oraz niedziela).

W ofercie znajdzie się również "coś na ząb" - grill, wata cukrowa, lody.

Ponadto na odwiedzających wraz ze swoimi atrakcjami czeka FUN ARENA oraz zwiedzanie obiektu i podziwianie Stadionu z punktu widokowego.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz oraz jest częścią kampanii #CzasNaGdańsk.

PH_PMG-poziom

Informacje o Weekendowej Strefie Aktywności znajdują się również na stronie www.gdansk.pl 

Plakat WSA na www