Weekend za pół ceny w FUN ARENIE

19.06.2020
Stadion Energa Gdańsk zaprasza do FUN ARENY, która ponownie otwiera dla gości swe podwoje. Największy trójmiejski park rozrywki zaprezentuje odświeżoną ofertę atrakcji, a to nie jedyna rzecz, która czeka na odwiedzających. Dodatkowo osoby, które wybiorą się do FUN ARENY w dniach 26-28 czerwca będą mogły skorzystać ze wszystkich aktywności w promocyjnych cenach, w ramach akcji „Weekend za pół ceny”.
Weekend za pół ceny 22 06 2020 v2

Dla pasjonatów aktywności na deskorolkach, rolkach, czy wrotkach, nie lada gratką będzie możliwość sprawdzenia się na Skate Arenie. Na początkujących czeka przestrzeń gdzie będą mogli zdobyć doświadczenie w jeździe na ulubionym sprzęcie, natomiast osoby o większej wprawie odnajdą się na skateparku.

FUN_ARENA_fot4


Natomiast jeśli ktoś chciałby pogłówkować to z całą pewnością spodoba mu się oferta Escaperooms. Podczas godzinnego pobytu w jednym z kilku pokoi uczestnicy zabawy będą musieli znaleźć rozwiązanie, które pomoże im odnaleźć wyjście. Miłośnicy nauki, czy zagadek kryminalnych na pewno odnajdą się w klimatycznych pokojach.

FUN_ARENA_fot5

W Strefie Zoltar Gdańsk w czasie przerwy związanej z koronawirusem przebudowano labirynt elektronicznego paintballa (lasertag), dodano nowe przeszkody i oświetlenie. Całość dopełnia nowe malowanie areny w klimacie miejskich ruin. W chwili obecnej na powierzchni aż 560 m2 może przebywać do 16 graczy. Zaadaptowano także przestrzeń na pierwszą w Gdańsku stałą Archery Arenę - miejsce do pojedynków łuczniczych z bezpiecznymi strzałami zakończonymi gąbkami.

Nerf_fot
 
Archery_Arena_fot.JPG
 

Miłośnicy parkouru, trampolin i kalisteniki na pewno odnajdą się w Movement Arenie. Na ponad 1000 m2 będzie można zaznać nieważkości na trampolinach, poczuć się niczym miejski ninja na torze parkour, natomiast ceniący pracę nad sylwetką odnajdą się w sterfie ćwiczeń kalisteniki.

FUN_ARENA_fot6

Osoby lubiące adrenalinę niewątpliwie odnajdą się na torze kartingowym w PitStop na Stadionie Energa Gdańsk. Nowością jest możliwość jazdy po torze we dwoje, dzięki gokartom tandemowym, do których odwiedzający może wsiąść wraz z osobą towarzyszącą.  Na wyposażeniu są także gokarty dla osób niepełnosprawnych.

FUN_ARENA_fot3

Na najmłodszych zaś czeka oferta przygotowana przez Playground Arenę. Można tu spotkać takiej atrakcje jak statek, ściankę wspinaczkową, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, czy inne przeszkody, które zapewniają dzieciom trening koordynacji ruchowej, rozwój fizyczny, oraz integrację z rówieśnikami.

FUN_ARENA_fot1

Fun Arena posiada w ofercie możliwość zwiedzania Stadionu Energa Gdańsk. Trasa obejmuje zakątki i lokalizacje, których nie zobaczymy, przychodząc na mecz. Na miejscu można obejrzeć wnętrze obiektu z perspektywy trybuny, przejść się obrzeżami murawy, odwiedzić wyjątkowe loże VIP oraz punkt widokowy, który oferuje niezapomniane widoki z górnej trybuny gdańskiego stadionu, 30 metrów nad murawą.

Fun Arena czynna jest od 10:00 do 21:00 (Playground Arena jest dostępna do godz. 20:00, zwiedzanie do godz. 18:00).

W dniach od 26 do 28 czerwca wstęp do każdej atrakcji będzie można kupić za 50% ceny. Weekend za pół ceny nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.

REGULAMIN PROMOCJI WEEKEND ZA PÓŁ CENY (77.22 KB)