Wakacje na Stadionie Energa Gdańsk

24.06.2016
FUN ARENA, największy park rozrywki na Pomorzu i Stadion Energa Gdańsk zapraszają w wakacje!

Wakacje to idealny czas na zrobienie czegoś, o czym się zawsze marzyło oraz realizację planów podróżniczych. Wakacje w mieście również mogą być fascynujące, wystarczy znaleźć odpowiednie rozrywki i zacząć w pełni korzystać z wolnego czasu! Dziś zapraszamy was do odkrycia wszystkich atrakcji na Stadionie Energa Gdańsk.

Fanów piłki nożnej i pięknych widoków bez wątpienia ucieszy wycieczka z przewodnikiem po bursztynowym obiekcie. W planie jest m.in. oglądanie trybun, lóż VIPowskich i Muzeum Lechii Gdańsk. Najwięcej emocji wzbudza wizyta w szatni piłkarzy i spacer po obrzeżach murawy. Widok bursztynowego stadionu robi wrażenie!

Bursztynowe wnętrze można też podziwiać z najwyższego miejsca na trybunach. Dla wszystkich, którzy mają ograniczone zasoby czasowe przygotowany został punkt widokowy 35 metrów nad murawą.

Jednak to nie koniec atrakcji. Co jeszcze kryje się na Stadionie Energa Gdańsk? To właśnie tu znajduje się centrum rekreacyjno-sportowe FUN ARENA, największy park rozrywki na Pomorzu. A w niej gokarty (spalinowe i elektryczne) dla wszystkich fanów szybkości, pokoje ucieczek ESCAPEROOMS dla tych, co lubią pogłówkować i największa arena paintballa w Trójmieście – Zoltar Apokalipsa, dla wszystkich, którzy chcą wypróbować swoje siły podczas rozgrywki w paintballa.

Moc wrażeń znajdziecie również w Movement Arenie – parku trampolin połączonym z torem parkour, basenem z gąbkami i miejscem do ćwiczeń fizycznych. Tu nauczycie się akrobatycznych ewolucji i tego, jak bezpiecznie i efektownie pokonywać przeszkody. Wszystko pod czujnym okiem trenerów.

Na fanów adrenaliny czekają dwie specjalne atrakcje. 200-metrowy zjazd kolejką tyrolską zawieszoną 24 metry nad murawą i skok na bungee z widokiem na bursztynowy stadion, całą Letnicę, a nawet sąsiadujące dzielnice Gdańska!

Po dniu pełnym wrażeń można odpocząć podczas rozgrywki w dartsy, bilard, piłkarski bilard (połączenie piłki nożnej i bilarda) lub też zrelaksować się w pubie T29 Sports Pub czy Racing Cafe.

Chcesz poczuć Moc Wrażeń? Widzimy się na Stadionie Energa Gdańsk!

Szczegóły wszystkich atrakcji: http://funarena.pl/atrakcje/