URODZIŁEŚ SIĘ 19 LIPCA 2011 ROKU?

02.07.2021
POLSAT PLUS ARENA GDAŃSK SZUKA SWOICH RÓWIEŚNIKÓW

URODZIŁEŚ SIĘ 19 LIPCA 2011 ROKU?
ZNASZ KOGOŚ KTO SIĘ WTEDY URODZIŁ?
POLSAT PLUS ARENA GDAŃSK SZUKA GDAŃSZCZANEK I GDAŃSZCZAN – SWOICH RÓWIEŚNIKÓW.

 

W tym roku 19 lipca przypada 10 rocznica oficjalnego rozpoczęcia działalności gdańskiego stadionu. Operator stadionu planuje wydarzenia od 16 lipca do końca roku dla mieszkańców – szczegółowy program poznamy wkrótce. Dziś zapraszamy wszystkie osoby, które urodziły się 19 lipca 2011 roku do współpracy w ramach projektu „Ambasadorzy Stadionu”.

Szukamy naszych rówieśników, chcemy ich poznać, poszukać wspólnych cech, marzeń, sprawdzić kim są. Naszym celem jest zaproszenie do wspólnej kampanii promocyjnej, która potrwa do grudnia tego roku. Każdy Ambasador wraz z osobami towarzyszącymi mogą liczyć na bezpłatny udział w wydarzeniach na stadionie oraz profesjonalną sesję zdjęciową – mówi Paweł Buczyński, Prezes Operatora Polsat Plus Arena Gdańsk.

Zgłosić się można poprzez wysłanie maila na office@arenagdansk.com, w tytule pisząc Ambasadorzy Stadionu, a w treści opisując krótko swoją historię i pasje. Zgłoszenia są przyjmowane od prawnych opiekunów dzieci. Polsat Plus Arena Gdańsk szacuje, że takich osób może być około 50 i oczekuje, że zgłoszeń będzie przynajmniej od 10-ciu osób. Na zgłoszenia czekamy do 12 lipca br.