#Tutaj2019 prowadzę biznes

02.01.2020
Stadion Energa Gdańsk to przestrzeń idealna do organizacji spotkań i eventów biznesowych. To właśnie #Tutaj przez cały miniony rok odbywały się m.in. konferencje, szkolenia, wykłady, kongresy oraz gale.  

Bursztynowa arena oferuje bogaty wybór sal o najwyższym standardzie, zróżnicowanej powierzchni i nowoczesnym zapleczu technicznym. Wszystkie dostępne pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają dostep do wi-fi, a ponadto mogą zostać dowolnie zaaranżowane i dostosowane do potrzeb klientów.

W 2019 roku na Stadionie Energa Gdańsk odbyło się w sumie 181 konferencji, eventów firmowych i spotkań biznesowych.  

W czwartek, 23 maja, na bursztynowej arenie odbyła się Konferencja Smart City Tour: Gdańsk-Sopot-Gdynia, organizowana przez Ambasadę USA w Polsce (https://bit.ly/36hEcaf). Wzięli w niej udział krajowi i zagraniczni goście oraz przedstawiciele światowych liderów w branży technologicznej, w tym m.in. Microsoft, Cambinum Networks, Honeywell oraz CISCO.

Zaledwie dwa dni później, 25 maja, w Energa Clubie z widokiem na murawę zorganizowano galę rozdania nagród połączoną z uroczystą kolacją (https://bit.ly/36jHx8r). Wydarzenie stanowiło część Kongresu Międzynarodowego Rynku Sportu. Całość promowała jubileusz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, wpisując się także w obchody 50-lecia uczelni.

W lipcu na Stadionie Energa Gdańsk odbył się Kongres „Sportowy Gdańsk – Jestem z Gdańska, kocham Sport” (https://bit.ly/36lQNJm). Wzięły w nim udział władze miasta oraz osobistości związane z rozwojem lokalnego i krajowego sportu. Tematem dyskusji gości była m.in. dziesiąta rocznica rozpoczęcia budowy Stadionu.

W drugi weekend sierpnia zorganizowano regionalny Kongres Świadków Jehowy (https://bit.ly/2QHl0f8). Wydarzenie stanowiło część ogólnoświatowej serii zgromadzeń religijnych pod hasłem „Miłość nigdy nie zawodzi”. Na gospodarzy międzynarodowych kongresów wybrano 22 duże miasta, w których pojawiło się aż 140 000 delegatów i misjonarzy z różnych państw.  

W grudniu na Stadionie Energa Gdańsk odbyła się XVII Gdańska Gala Sportu (https://bit.ly/36hEfCX). Gospodarzem uroczystości była Aleksandra Dulkiewicz - Prezydent Miasta Gdańska. W trakcie wydarzenia wyłoniono zwycięzców w dziesięciu różnych kategoriach. Na wydarzeniu zaprezentowano również puchar finału Ligi Europy, który odbędzie się na bursztynowej arenie 27 maja 2020 roku.

Na Stadionie Energa Gdańsk możliwa jest organizacja spotkań zarówno dla 10 osób, jak i dla tysiąca gości. Do dyspozycji pozostaje pełna infrastruktura obiektu – event może zakończyć się np. turniejem piłkarskim na murawie, skorzystaniem z atrakcji FUN ARENY czy dedykowanym zwiedzaniem z przewodnikiem. 

Na bursztynowej arenie  wynajmowane są również przestrzenie biurowe, zlokalizowane na trzech poziomach.  Ze względu na wyjątkową lokalizację z widokiem na murawę oraz duże możliwości aranżacyjne ze stadionowych biur można korzystać na wiele sposobów.  Dysponujemy także powierzchniami magazynowymi o zróżnicowanym metrażu.