Trwają ferie „Akademia Dziennikarska” na Stadionie Energa Gdańsk

17.01.2020
Za nami pierwszy tydzień ferii „Akademia Dziennikarska” na Stadionie Energa Gdańsk. Uczestnicy wzięli udział m.in. w warsztatach prasowych i telewizyjnych oraz zajęciach sportowych. W najbliższy poniedziałek, 20 stycznia, rozpoczniemy kolejny tydzień półkolonii. Serdecznie zapraszamy!

Akademia Dziennikarska to zajęcia stworzone z myślą o dzieciach w wieku 9-11 lat, które chcą spędzić ferie rozwijając swoje pasje. W bogatym programie półkolonii przygotowaliśmy m.in.: warsztaty z dziennikarstwa radiowego, prasowego i telewizyjnego, komentarzu sportowego oraz bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

- Jedną z misji Stadionu jest zapewnianie dzieciom i młodzieży dostępu do wartościowych, a zarazem aktywnych form spędzania czasu wolnego – tłumaczy Judyta Michlińska, dyrektor ds. komunikacji i CSR  oraz inicjatorka tegorocznych ferii. - Zajęcia prowadzone w ramach Akademii Dziennikarskiej są bardzo urozmaicone.. Ponadto, prowadzą je doświadczeni dziennikarze oraz przedstawiciele partnera projektu - fundacji Dbam o Mój Z@sięg. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą świetnie się bawić, a przy tym rozwijać pasje i szlifować swoje talenty.

Partnerem wspierającym projekt jest Gdańska Fundacja Rozwoju Gospodarczego.

Udział w półkoloniach jest bezpłatny i obejmuje cały tydzień. Liczba miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy csr@arenagdansk.com do dnia 19.01.2020 r. do godz. 18:00 – o zapisie decyduje kolejność.