Treningi z Samoobrony podczas Weekendowej Strefy Aktywności (08-09.08.2020)!

07.08.2020
8 i 9 sierpnia w godz. 11:00 – 17:00 ponownie zapraszamy na Weekendową Strefę Aktywności przy FUN ARENIE na Stadionie Energa Gdańsk! W jej ramach odbędzie się w sobotę od godz. 11.30 do godz. 13.30 spotkanie z Piotrem Ziemskim, który pokaże podstawy samoobrony. Czeka na Was prawdziwa #MocWrażeń.

Będziemy kontynuować podniebne wędrówki latawców oraz obserwować jak wysoko i jak długo utrzymywać się będą bańki mydlane. Tradycyjnie najmłodszych zapraszamy też na dmuchańce.

O 11:00 pod FUN ARENĄ meldują się miłośnicy małych kółek na warsztaty rolkarskie z Roll4All.

Głównym punktem programu w najbliższą sobotę będzie spotkanie z trenerem samoobrony Piotrem Ziemskim!

Jeśli chcesz poznać podstawy walki, wzmocnić poczucie pewności siebie nie powinno Cię zabraknąć w najbliższą sobotę podczas zajęć z Piotrem Ziemskim. Doświadczony trener Krav Magi pokaże i opowie o technikach samoobrony w trakcie zajęć od godz. 11.30-13.30. Trener, którego spotkamy podczas Weekendowej Strefy Aktywności rozpoczął swoją przygodę z systemami walki w 2001 roku. Piotr Ziemski związany był również z Mieszanymi Stylami Walki, znanymi powszechnie jako MMA, gdzie jako drugi trener prowadził zawodników MMA Baltic Fighters.

IMG_3609KK
fot. Krzysztof Ignatowicz

Oczywiście nie zabraknie również konkursów, waty cukrowej i lodów. Na większy głód polecają się Foodtrucki.

Weekendowa Strefa Aktywności jest objęta patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, informacje o niej można znaleźć również na stronie www.gdansk.pl 

Patronem medialnym Weekendowej Strefy Aktywności jest Radio ESKA.

Informacja o cenach:

Dmuchańce (Jungla, Myszka Mickey, Bramka Celnościowa) - 5 zł/10 minut

Latawiec ("na własność") - 5 zł

Piłkarzyki - 3 zł/10 minut

Wata cukrowa/popcorn - 3 zł

Parking - 3 zł