Treningi z Martą Kawczyńską podczas Weekendowej Strefy Aktywności (25-26.07.2020)!

22.07.2020
25 i 26 lipca w godz. 11:00 – 17:00 ponownie zapraszamy na Weekendową Strefę Aktywności przy FUN ARENIE na Stadionie Energa Gdańsk! I spieszymy z informacją, że w jej ramach odbędą się treningi biegowe z Martą Kawczyńską, medalistką mistrzostw Polski w biegach.

Byliście z nami w poprzedni weekend? Jeśli tak, to zapraszamy na więcej, a jeśli nie, to koniecznie musicie to zmienić. Czeka na Was prawdziwa #MocWrażeń.

Będziemy kontynuować podniebne wędrówki latawców oraz obserwować jak wysoko i jak długo utrzymywać się będą bańki mydlane. W programie już na stałe znalazły się uwielbiane przez dzieci dmuchańce.

O 11:00 pod FUN ARENĄ meldują się miłośnicy małych kółek na warsztaty rolkarskie z Roll4All, a jeśli interesują Was cztery kółka to…zabawę urozmaici wóz strażacki w stylu retro!

Głównym punktem programu będą w najbliższy weekend treningi z Martą Kawczyńską!

To znakomita trenerka biegowa, złota i srebrna medalistka Mistrzostw Polski w biegu. Jej umiejętnościom zaufali piłkarze, tenisiści, a nawet zawodnicy sportów motorowych. Treningi z nią to frajda dla ciała i dla ducha, a uśmiech długo po zajęciach nie schodzi z twarzy jej podopiecznych. Dołącz do grona zakochanych w sporcie. Najbliższa okazja w sobotę 25 lipca i w niedzielę 26 lipca w godz. 12.00-14.00. Czekamy na Ciebie pod FUN ARENĄ, wjazd od strony parkingu P5 przy ulicy Marynarki Polskiej.

 

Oczywiście nie zabraknie również konkursów, waty cukrowej i lodów. Na większy głód polecają się Foodtrucki.

 

Weekendowa Strefa Aktywności jest objęta patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, informacje o niej można znaleźć również na stronie www.gdansk.pl 

 

Patronem medialnym Weekendowej Strefy Aktywności jest Radio ESKA.

 

Informacja o cenach:

Dmuchańce (Jungla, Myszka Mickey, Stadion Energa Gdańsk, Bramka Celnościowa) - 5 zł/10 minut

Latawiec ("na własność") - 5 zł

Piłkarzyki - 3 zł/10 minut

Wata cukrowa/popcorn - 3 zł

Parking - 3 zł 

Plakat Weekendowa Strefa Aktywności 17 lipca