Trawnik Producent

28.05.2021
Trawnik Producent oficjalnym partnerem Polsat Plus Arena Gdańsk

Trawnik Producent to firma z ponad 22 - letnią tradycją, więc Wasze sprawy oddawane są doświadczonym w boju specjalistom. Trawnik specjalizuje się w produkcji darni rolowanej oraz hybrydowej na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i branży budownictwa sportowego. Dysponuje przy tym największą w tej części Europy plantacją darni. Na blisko 350 hektarowej powierzchni przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz zaangażowaniu wielu ludzi produkuje najwyższej jakości trawę rolowaną. To niekwestionowany lider w branży budowy profesjonalnych obiektów sportowych, których domeną są naturalne i hybrydowe nawierzchnie trawiaste.

Firma zdobyła zaufanie czołowych klubów, dla których najcenniejsze są najwyższe parametry i światowe standardy murawy. Murawa od Trawnik Procent zdobyła zaufanie władz UEFA i została wybrana na ważne wydarzenia piłkarskie, m. in. Finał Ligi Europy, Superpuchar UEFA, Eliminacje Mistrzostw Europy i Świata oraz na EURO 2012. Cieszą się zaufaniem Akademii Piłkarskiej Borussia Dortmund BVB i oczywiście stadionu w Gdańsku.

Z produktów Trawnik Producent skorzystać może każdy, kto potrzebuje pięknego trawnika na ogród, inwestycje deweloperską, drogową i sportową. Dostarczają trawnik pod wskazany adres abyś miał błyskawicznie zielony i wytrzymały trawnik w zaledwie 1 dzień.