Tłumy korzystają z okazji wejścia na murawę!

13.08.2014
Tłumy korzystają z okazji wejścia na murawę!

Zwiedzający tłumnie wykorzystują dzisiejszą okazję na wejście na murawę PGE ARENY! Pierwsza grupa, która weszła na stadion o godz. 10:00 składała się z indywidualnych gości z różnych stron Polski i zagranicy, druga była wycieczką uczniów z Małopolski. Te osoby zostały pozytywnie zaskoczone możliwością swobodnego przebywania na boisku. Później na stadion trafiali już goście, którzy przychodzili specjalnie z okazji otwartej murawy.

- Byłem już kilka razy na PGE ARENIE i chyba wszędzie poza murawą - powiedział nam pan Andrzej - pracując w pewnej firmie, dane mi było wejść nawet na dach stadionu. Jednak dopiero dziś postawiłem stopę na murawie i wrażenie jest niesamowite! 

Para z Bremen w Niemczech była także zachwycona możliwością swobodnego korzystania z boiska. Jak powiedziała nam pani Liza, u siebie na stadionie dotąd nie natrafili na taką okazję. W Gdańsku za to wykorzystali ją w pełni, spacerując boso po murawie i strzelając gole do stadionowej bramki. 

Przypominamy, że tylko dzisiaj, wszystkie wycieczki po PGE ARENIE mogą wchodzić swobodnie na murawę naszego stadionu! Grupy zwiedzających wchodzą na obiekt z przewodnikami co pół godziny. Ostatnia grupa może zapisać się na zwiedzanie jeszcze o godzinie 18:00

Szczegóły na: http://www.pgearena.gdansk.pl/murawa_dostepna_dla_wszystkich