Tak bawiliśmy się w Majówkę na PGE ARENIE

02.05.2014
Tak bawiliśmy się w Majówkę na PGE ARENIE

Całymi rodzinami bawiliśmy się w pierwszy dzień maja na PGE ARENIE. Do dyspozycji osób, które zdecydowały się spędzić z nami Majówkę były takie atrakcje jak: kolejka linowa, wyścigi gokartów, zwiedzanie stadionu, Muzeum Lechii Gdańsk i zupełnie nowy punkt widokowy na górnych trybunach. A wszystko to w specjalnych, promocyjnych cenach.

Rodzice przybyli też licznie na warsztaty zdrowego odżywiania dla dzieci prowadzone przez firmę ,,Salvit Prima” i z uśmiechami degustowali przygotowane przez swoje maluchy surówki i kanapki. 

Bardzo dużo osób wybrało ten dzień na poznanie stadionu. Grupy zwiedzających były pierwszego maja wyjątkowo liczne. W tym samym czasie, kiedy przewodnicy oprowadzali gości po obiekcie, na naszej części VIP-owskiej trenerzy z Orlików z całej Polski mieli wyjątkową okazję posłuchać legendarnego trenera - Joana Vila Boscha - dyrektora FC Barcelona odpowiedzialnego za metodykę szkoleń. A po wykładzie obejrzeć trening na boisku, w którym uczestniczyli wychowankowie Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk.

Tylko jedna rzecz nie wyszła nam tak, jak planowaliśmy, a mianowicie otwarcie nowej atrakcji na PGE ARENIE - Bungee Jumping. Te plany pokrzyżowała nam niestety pogoda. Ale kiedy ma się do czynienia z żywiołem takim jak dzisiejszy wiatr, lepiej nie ryzykować wjazdu na 90 metrów...

Wszystkim, którzy przyjechali 1 maja na stadion specjalnie, by zasmakować adrenaliny wywołanej skokiem z tej imponującej wysokości, mówimy jednak - nic straconego! Bungee Jumping to atrakcja, która już zostanie z nami, tak więc proszę się nie martwić straconą okazją, będzie jeszcze wiele następnych na wypróbowanie swojej odwagi. 

Więcej zdjęć z Majówki na PGE ARENIE na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.657389644332715.1073741909.104332526305099&type=1