Światowy Dzień Walki z Otyłością

24.10.2019
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Walki z Otyłością. Oferta Stadionu Energa Gdańsk to nie tylko atrakcyjne formy rozrywki, ale też zdrowe alternatywy spędzenia wolnego czasu oraz promocja sportowego, aktywnego stylu życia.

Projektem, który pomaga zgubić nadprogramowe kilogramy i wyrobić pozytywne nawyki żywieniowe jest Ekstra FAN - inicjatywa skierowana do osób w wieku 35-60 lat borykających się z nadwagą. We współpracy z wykwalifikowanymi trójmiejskimi trenerami sportowymi, dietetykami oraz ekspertami z zakresu aktywności fizycznej, uczestnicy pokonują własne słabości oraz zmieniają styl życia na zdrowszy.

Również infrastruktura Stadionu Energa Gdańsk sprzyja całorocznej aktywności - od wiosny do jesieni przy Stadionie prowadzone są darmowe warsztaty rolkarskie oraz biegowe. Przez teren bursztynowej areny wytyczona została trasa rowerowa będąca częścią miejskiej sieci ścieżek rowerowych.  Połączenie świetnej zabawy z aktywnym spędzaniem czasu goście znajdą również w bogatej ofercie FUN ARENY, gdzie czeka na nich m.in. park trampolin oraz kryty obiekt do jazdy na rolkach i deskorolce.

DSC_6265.JPG