Siemanko Contest - Stadium Stage // 9-10.10.2021 r.

07.10.2021

Polsat Plus Arena Gdańsk po raz pierwszy stanie się areną zawodów tanecznych.

Już 9 i 10 października odbędzie się I w historii SIEMANKO Contest – Stadium Stage. Taneczny parkiet pojawi się tuż przy murawie!

Hip-hop, dancehall, pojedynki solo, popisy duetów oraz pokazy formacji. To wszystko zadzieje się podczas drugiego weekendu października na gdańskim stadionie. To miejsce przygotowane z myślą o wyjątkowych gościach, którzy chcą poczuć moc wrażeń podczas najważniejszych sportowych wydarzeń Trójmiasta.

Do Gdańska zjadą się najlepsi tancerze z całej Polski, aby zmierzyć się z innymi zawodnikami i zdobyć szansę na wygranie m.in. GRAND PRIX w wysokości 10 tys. zł. ufundowanej przez partnera głównego imprezy – InvestGDA!

9 Października odbywają się kategorie Dancehall, a dzień później, Hip-hop. W tych samych dniach odbędą się także warsztaty taneczne ze wszystkimi sędziami zawodów! Ruszamy o 9:00.

Publiczność zgromadzi się na Trybunie VIP, skąd rozchodzi się widok na płytę boiska - z tego miejsca swojemu partnerowi podczas meczu EURO 2012 kibicowała sama Shakira!

Więcej informacji znajdziecie na www.siemankocontest.pl    

Bilety dla publiczności, zawodników oraz uczestników warsztatów można zakupić poprzez platformę: https://www.ebilet.pl/sport/fitness-i-taniec/siemanko-contest/

Harmonogram wydarzenia: Harmonogram-Siemanko-Contest-1 (5.09 MB)

SM-siemanko_event-cover
 
 
Siemanko_contest_2.2a.Obszar roboczy 1-100
Mapa jak dotrzeć dla uczestników zawodów, warsztatów oraz dla publiczności.