Rusza rekrutacja do 10. Edycji Ekstra FAN i 7. Ekstra FAN Ladies!

20.01.2020
Rozpoczynamy nabory do dziesiątej edycji Ekstra FAN i siódmej edycji Ekstra FAN Ladies! Przed uczestnikami i uczestniczkami trzy miesiące intensywnej pracy pod okiem wykwalifikowanych trójmiejskich trenerów oraz ekspertów z zakresu żywienia i zdrowia. Celem projektu jest redukcja masy ciała oraz poprawa samopoczucia..

Ekstra FAN to bezpłatny projekt sportowo-zdrowotny organizowany przez Stadion Energa Gdańsk, Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia i ERGO ARENĘ. Inicjatywa jest dedykowana osobom w wieku 35-60 lat, których wskaźnik masy ciała (BMI) wynosi minimum 29. To jednak nie jedyne kryterium – równie ważna jest chęć zmiany dotychczasowego stylu życia na zdrowszy. Uczestnicy podejmują wyzwanie polegające na dążeniu do redukcji masy ciała. Cały proces odbywa się pod okiem trójmiejskich trenerów oraz ekspertów z zakresu żywienia i zdrowia. Od razu po zakończeniu projektu u każdego uczestnika sprawdzona zostaje skala oraz efektywność zmian, natomiast ostatnie badania odbywają się aż rok później. Wszystko po to, aby móc wyciągnąć wnioski i pochwalić się sukcesami.

W poniedziałek, 20 stycznia, ruszają nabory do dziesiątej edycji programu dla mężczyzn i siódmej dla kobiet! Treningi będą odbywały się  regularnie -dwa razy w tygodniu, przez trzy miesiące.  

Partnerzy wspierający projekt:  Lechia Gdańsk, Trefl Gdańsk, Trefl Sopot oraz Torus Wybrzeże Gdańsk.

Zgłoszenia EkstraFAN: TUTAJ

Zgłoszenia EkstraFAN Ladies: TUTAJ

Ekstrafan dziś