Rekordowe Halloween na Stadionie Energa Gdańsk

31.10.2016
Dreszczyk grozy podczas zwiedzania i szalona zabawa podczas balu przebierańców

Prawie 800 osób uczestniczyło 28 października w halloweenowej zabawie na Stadionie Energa Gdańsk!

Od 10.00 aż do 23.00 trwało upiorne zwiedzanie najmroczniejszych zakątków bursztynowego obiektu. Ci, którzy się na to odważyli, mieli okazję poznać Stadion Energa Gdańsk od jego najciemniejszej strony. Goście odwiedzali ciemne korytarze oplątane przez pajęcze sieci, stadionową celę skąpaną w blasku świec, nawiedzoną szatnię piłkarzy i przerażające obrzeża murawy, na których słychać było jęki potępieńców. Również przewodnicy przybrali wyjątkowy wygląd na ten dzień - dzięki strojom wypożyczonym od Opery Bałtyckiej zamienili się w wampiry, kościotrupy i inne zmory, a opowiadane przez nich historie przyprawiały gości o dreszczyk grozy...

Najmłodsi Halloween na Stadionie Energa Gdańsk spędzili na balu przebierańców. Małe czarownice, kościotrupy, duchy, wampiry i błędni rycerze na dwie godziny opanowali FUN ARENĘ. Konkursom, tańcom i zabawom nie było końca, a uczestnicy zgodnie twierdzą, że dwie godziny minęły im błyskawicznie!

Jak co roku, również i tym razem Stadion Energa Gdańsk na ten dzień za sprawą ogromnych dekoracji, zamontowanych na elewacji, zamienił się w największą dynię świata!