"Prawo Agaty" na PGE Arenie

08.09.2014
Gdańsk jest jednym z głównych bohaterów nowych odcinków "Prawa Agaty"

Jesienny sezon popularnego serialu „Prawo Agaty” od 2 września wszystkim gdańszczanom dostarcza nie tylko mnóstwa emocji, związanych z losami bohaterów, ale również dumy z ich miasta. Gdańsk jest bowiem jednym z głównych bohaterów nowych odcinków "Prawa Agaty". A to za sprawą przeprowadzki nad morze pary bohaterów Doroty Gawron i jej męża Wojtka. Jutro jednym z planów zdjęciowych tego lubianego serialu, będzie PGE ARENA.

Plan pracy ekipy filmowej na 9 września przewiduje kręcenie w Gdańsku kilku scen. Sympatycznych bohaterów będzie można zobaczyć między innymi na ulicy Piwnej, na Długim Pobrzeżu, w przystani jachtowej Marina Gdańsk i na tarasie Restauracji Szafarnia. W tym ostatnim miejscu będą mogli spotkac się z ekipą filmową dziennikarze.

Na stadionie zaplanowano scenę nr XI/7. Wezmą w niej udział Tomasz Karolak (w serialu mąż pani mecenas Gawron - obecnie pani sędzi) i Ignacy Sut (syn Filip). Scena pokazywać będzie Filipa trenującego na stadonie ze swoją szkółką piłkarską i Wojtka Gawrona, oglądającego zmagania syna na boisku. Oprócz aktorów z serialu na boisku naszego stadionu pojawią się też chłopcy z Akademii Piłkarskiej Lechia Gdańsk. Dla nich udział w popularnym serialu TVN będzie na pewno wyjątkowym przeżyciem. Serial emitowany jest w telewizji TVN w każdy wtorek o 21.30. 

Fot. Materiały stacji TVN