Otwarte treningi Reprezentacji Polski

08.06.2021
Zaproszenia na publiczne sesje treningowe

Zaproszenia na publiczne sesje treningowe reprezentacji Polski w Gdańsku

 

Reprezentacja Polski oraz Miasto Gdańsk zapraszają kibiców na dwie publiczne sesje treningowe. Na każdy trening będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godzinie 17:00.

 

Reprezentacja Polski otwiera swoje treningi dla publiczności. Przygotowania naszej kadry na żywo może obejrzeć łącznie nawet 10 tysięcy kibiców. Zachęcamy wszystkich do wsparcia biało-czerwonych przed ważnymi meczami w finałach mistrzostw Europy.

 

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godzinie 17:00. Wejście na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk będzie możliwe od godziny 16:00. Druga publiczna sesja treningowa odbędzie się we wtorek, 15 czerwca, o tej samej porze. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

 

Jesteśmy zadowoleni z faktu, że reprezentacja Polski wybrała nasz stadion na swoją bazę treningową. Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam – mówi Aleksandra Dulkiewicz Prezydent Miasta Gdańsk.

 

– Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych – dodał Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

 

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez Miasto Gdańsk i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

 

JAK OTRZYMAĆ ZAPROSZENIE

 

Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl 9 czerwca o godzinie 12:00 udostępniony będzie dedykowany link, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

 

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Partnerem publicznych sesji treningowych Reprezentacji Polski na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk jest InvestGDA.

 

investgda