Odważni jak Tiger!

16.09.2014
Dzisiejszy dzień będzie na pewno niezapomniany dla blisko 50 dzieci, które zmierzyły się ze swoim strachem podejmując wyzwanie skoku z bungee jumping przy PGE ARENIE.

Wyzwanie to nie jest małe, bo wysokość 90 metrów robi wrażenie nawet na dorosłych, silnych mężczyznach. Dzieci jednak miały duże wsparcie w podjęciu tego wyzwania, bo pomagał im prawdziwy mistrz męskiego sportu – Darek Tiger Michalczewski! A wszystko to w ramach akcji "Skoki z Tigerem" przygotowanej przez Bungee Jumping Gdańsk i Fundację "Równe szanse". 

W „Skokach z Tigerem” udział wzięły dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionych z fundacją "Równe szanse" placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz socjalizacyjnych. – Od dawna śledziliśmy karierę pana Darka Michalczewskiego i podziwialiśmy go za to, jak dzieli się z innymi aktywnie pomagając, poprzez prowadzenie swojej fundacji – mówi Emil Idźkowski z Bungee Jumping Gdańsk. – Uznaliśmy, że sami możemy też sprawić trochę radości dzieciakom i zaproponowaliśmy prezent dla dzieci w postaci skoków razem z Tigerem.

Skoki wraz ze szkoleniem trwały od godz. 9:30 do 13.30. Później dyplomy i zwiedzanie PGE ARENA Gdańsk. Wspaniałe, wielkie emocje! Oprócz zastrzyku adrenaliny, gwarantowanego skokiem, dzieci miały okazję porozmawiać z mistrzem i razem z nim, z samego wierzchołka 90 metrowego dźwigu, zobaczyć świat. – Kto nie będzie chciał skoczyć, będzie mógł wjechać na górę ze mną i po prostu podziwiać widoki – mówił przed spotkaniem Darek Tiger Michalczewski – Prawdziwa odwaga to bycie zgodnym z samym sobą i nie robienie nic na siłę, jeśli wewnętrzne nie jest się na to gotowym. Skoki będą jednak oczywiście dla wszystkich naszych zaproszonych podopiecznych i liczę na to, że większość dzieci skorzysta z tej fajnej akcji.

tiger bungee 01

tiger bungee 02 tiger bungee 03

tiger bungee 04 tiger bungee 05