Odkrywanie zakątków Stadionu dla każdego

29.06.2016
Każda z wycieczek może dobrać własny program zwiedzania

Bursztynowy Stadion Energa Gdańsk nie przestaje zachwycać. O różnych porach dnia i nocy wygląda inaczej, mieni się w słońcu lub odbija w tafli kałuż po deszczowym dniu.

Stadion przyciąga miłośników nie tylko piłki nożnej, a wśród grup pragnących odkryć zakamarki bursztynowego obiektu możemy spotkać wszystkie grupy wiekowe. Zwiedzenie wnętrz Stadionu to okazja, żeby poczuć się jak uczestnicy koncertu czy jak piłkarze wychodzący na mecz, a zajrzenie do lóż VIPowskich, przenosi uczestników wycieczki w świat biznesu.

Bursztynowy Stadion zwiedzają przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane. Gościł u nas już cały świat i to nie tylko podczas meczów - zakątki Stadionu odkrywały wizyty biznesowe ze Szwecji, Niemiec, Czech, Islandii, a ostatnio dziennikarze z Kazachstanu.

Każda z wycieczek może dobrać własny program zwiedzania. Dzieci cieszy możliwość zwiedzania z Arenką, maskotką stadionową, która wprowadza dodatkowe atrakcje podczas spaceru, dziennikarze interesują się szczególnie stanowiskami komentatorskimi, a goście biznesowi najchętniej rozeznają się w ofercie centrum bizensowo-konferencyjnego działającego na Stadionie Energa Gdańsk. Wszyscy znajdą coś dla siebie.

W sezonie letnim na zwiedzanie zapraszamy codziennie od 10.00 do 18.00, więcej informacji: http://funarena.pl/zwiedzanie/.