Na Stadion Gdańsk z Kartą Mieszkańca i Kartą Turysty!

24.08.2020
Byłeś już na Stadionie Gdańsk? Nie? Trzeba to szybko nadrobić! Tak? Wróć do nas koniecznie, zapewne nie spróbowałeś jeszcze wszystkiego! Zdradzimy Ci sekret – z Kartą Mieszkańca lub Turysty czekają na Ciebie zniżki!

UWAGA: aktualnie ze względu na obostrzenia związane z pandemią usługa zwiedzania oraz punkt widokowy nie są dostępne.

Karta Mieszkańca to bezpłatna wizyta na Stadionie Gdańsk. Razem z przewodnikiem odwiedzicie nasze zakamarki, wykonacie zdjęcie przy ławkach rezerwowych czy w szatni piłkarskiej. Będziecie mogli podejrzeć przy pracy greenkeperów oraz zajrzeć do lóż VIP.

Jeśli macie tylko chwilkę (wycieczka z przewodnikiem trwa ok. 40 min.) to zapraszamy na punkt widokowy, zlokalizowany na trybunie, na wysokości  30 metrów nad murawą! Z tej perspektywy boisko i kopuła Stadionu prezentują się niesamowicie.

Z Kartą Turysty zapraszamy zarówno na zwiedzanie oraz punkt widokowy, jak i na atrakcje FUN ARENY. Wśród proponowanych aktywności można wymienić m.in. gokarty spalinowe, skate park, parkour czy gry ucieczki. Na najmłodszych czeka największa na Pomorzu sala zabaw (1500 m2). Wszystko to z 20% zniżką.

#CzasNaGdańsk

Karta_Mieszka%C5%84ca_fot7