Murawa dostępna dla wszystkich!

12.08.2014
Murawa dostępna dla wszystkich!

Wejść na murawę, pobiegać po niej, położyć się na zielonym dywanie, a może strzelić gola do bramki na PGE ARENIE? Która z tych opcji wydaje się Państwu najbardziej kusząca? Wybór nie będzie konieczny. Wszystkie te rzeczy będzie można zrobić jutro po zakupieniu biletu na wycieczkę po naszym stadionie. Tylko jutro otwieramy dostęp do murawy wszystkim zwiedzającym!

Boisko PGE ARENY zamieni się już w przyszłym tygodniu w wielką widownię. Na koncercie 19 sierpnia tylko na murawie znaleźć może się nawet 18 tysięcy widzów. Tego dnia będziemy świadkami największego na PGE ARENIE jak dotąd koncertu. Ponad 41 tysięcy osób przyjdzie na wielkie show Justina Timberlake’a. Koncert zakończy się późno w nocy i wielu fanów żyć będzie nim na pewno jeszcze przez długie tygodnie po 19 sierpnia, jednak już ostatniego dnia miesiąca boisko ponowie będzie służyło piłkarzom. Zanim jednak tak się stanie wymieniona zostanie na nim cała murawa.  - Jak tylko nowa murawa pojawi się na PGE ARENIE dostęp do niej będzie znów pieczołowicie chroniony, jednak teraz chcemy dać szansę wszystkim na zabawę na boisku i otwarciem murawy dla zwiedzających postanowiliśmy ubarwić jutrzejsze wycieczki - mówi Tomasz Kowalski, Prezes Areny Gdańsk Operator i dodaje - Taka możliwość dostępna będzie tylko jutro, bo już od czwartku rozpoczyna się na boisku budowa sceny na koncert JT.

Zapraszamy wszystkich i zachęcamy do wykorzystania tej wyjątkowej okazji. - Wejście na murawę będzie odbywać się podczas trasy wycieczkowej, ale będzie ona przewidywała nieco dłuższą chwilę dla zwiedzających do spędzenia właśnie na boisku - mówi Agnieszka Weissgerber, rzecznik Operatora. - Będzie można też wykorzystać ją wedle uznania. Przychodząc na stadion ze swoją piłką możemy np. stać się na moment piłkarzem strzelającym gole na PGE ARENIE. Takie zdjęcie z wakacji na pewno zrobi wrażenie na kolegach w szkole.  

Wycieczki po stadionie w Gdańsku startują o godz. 10:00. Przewodnicy wychodzą z kolejnymi grupami co pół godziny, a ostatnie osoby rozpoczynają zwiedzanie o godz. 18:00. Murawa przez wszystkie te godziny będzie otwarta dla wszystkich zwiedzających. Każdy, kto zdecyduje się jutro odwiedzić bursztynowy stadion na pewno wyjedzie z niego bogatszy o wyjątkowe wspomnienia. 

Szczegóły dotyczące zwiedzania na: http://www.pgearena.gdansk.pl/zwiedzanie