Moc Wrażeń podczas Music Power Explosion

18.07.2016
Ponad 24 000 osób bawiło się na Stadionie Energa Gdańsk 15 lipca

Piątek 15 lipca 2016 zapadnie w pamięci wszystkim miłośnikom muzyki klubowej, którzy zjawili się na Stadionie Energa Gdańsk. Tego dnia odbył się Music Power Explosion - jeden z największych koncertów muzyki klubowej w Polsce, podczas którego wystąpiło 7 DJ'ów, a wśród nich gwiazda wieczoru - Avicii!

Fani muzyki klubowej zbierali się pod bramami Stadionu Energa Gdańsk już od południa, a płyta i trybuny zaczęły stopniowo zapełniać się od momentu otwarcia bram. O 23.00, chwilę przed występem Avicii było ponad 24 000 osób!

Music Power Explosion rozpoczął o 17.00 Mafia Mike, o 18.00 przy konsolecie zastąpił go Widenski, a od 19.00 występował Warson. W tym czasie na Stadion Energa Gdańsk zjeżdżali kolejni goście, którzy chętnie spacerowali po obiekcie lub wsłuchiwali się w dźwięki od pierwszych DJ'ów. Prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się jednak przy Tomie Swoonie. Zaraz po nim publikę rozgrzali do czerwoności Modestep oraz Felix Jaehn. Avicii, jeden z najpopularniejszych DJ'ów świata, rozpoczął show o 23.00 i dał prawdziwy popis umiejętności DJ'skich!

Występom towarzyszyły niesamowite efekty audiowizualne, wybuchy fajerwerków, dymów i confetti!

To była prawdziwa Moc Wrażeń!