Licytacje WOŚP na Stadionie Energa Gdańsk

03.02.2020
Zakończyły się licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane przez Stadion Energa Gdańsk. Łącznie w tym roku udało się nam zebrać 9 954 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

Stadion Energa Gdańsk od lat gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, pamiętając, że „Gdańsk dzieli się dobrem”. Jednym z przedmiotów tegorocznej licytacji była ekskluzywna loża VIP – już  14 lutego zwycięzcy aukcji obejrzą z niej spotkanie Lechia Gdańsk – Piast Gliwice. Kibicowanie drużynie w tak wyjątkowych warunkach to niezwykłe przeżycie, a przy tym możliwość rozwijania relacji biznesowych bądź szansa na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Za kwotę ponad 3 tys. złotych wylicytowano również dwa bilety na koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się na bursztynowej arenie 13 czerwca. Aukcja obejmowała miejsca na trybunie VIP połączonej z Restauracją Energa Club.

Dla fanów aktywności fizycznej przygotowaliśmy propozycję indywidualnego treningu na obrzeżach murawy, który poprowadzą profesjonalni trenerzy – Magdalena i Łukasz Płóciennik, właściciele FitnessFitback.

Dziękujemy wszystkim licytującym za wsparcie i zainteresowanie naszymi licytacjami.