Kubica na stadionie!

02.12.2013
Kubica na stadionie!

Podopieczni programu „Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM” spotkali się w zeszłym tygodniu na PGE ARENIE z Robertem Kubicą. - Nigdy nie szukałem dodatkowych atrakcji poza samochodami. Wy teraz też nie biegajcie za dziewczynami, tylko za piłką. Jak będziecie świetnymi piłkarzami, to dziewczyny będą same za wami biegały – radził młodym adeptom Kubica.


Młodzi, przyszli piłkarze mieli okazję zadać wiele pytań mistrzowi kierownicy, który kilka razy podkreślał, że obok talentu, który wyznacza nam ścieżki kariery potrzebna jest też ogromna praca i dyscyplina, żeby coś wielkiego osiągnąć.

Więcej o tym ciekawym spotkaniu przeczytają Państwo na:http://www.pilkalotos.pl/#view:news:70 

A my zapraszamy Wszystkich na spotkanie z innym mistrzem kierownicy, który dopiero zaczyna kolekcjonowanie swoich sukcesów, jednak jest na najlepszej drodze do tego, żeby stać się godnym następcą Roberta Kubicy.  W sobotę podczas „Mikołajek na sportowo” na PGE ARENIE wśród sportowców znanych i wielkich jak Iwona Guzowska, czy Leszek Blanik będzie również chłopiec mały, ale również już mistrz!  Dziesięcioletni Alan Lalak - kartingowy Mistrz Polski Młodzików, z którym będzie można spotkać się w T29 Restaurant & Sports Pub. 

Więcej o atrakcjach przygotowanych na Mikołajki - 7 grudnia na: http://www.pgearena.gdansk.pl/mikolajki_na_sportowo