Konkurs dla rysowników na Stadionie Energa Gdańsk

12.09.2019
Zapraszamy wszystkich amatorów rysunku i grafiki do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie! Zadaniem jest stworzenie komiksu o aktywnym spędzaniu czasu, w którym pojawi się Stadion Energa Gdańsk. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku od 10 do 16 lat. Forma i technika wykonania pracy pozostaje dowolna. Obowiązuje tylko jeden warunek - pojawienie się bursztynowej areny na łamach przygotowanego komiksu o aktywnym spędzaniu czasu. Ocenie podlegać będą m.in. walory i ujęcie artystyczne, realizacja tematu, technika oraz oczywiście kreatywność i pomysłowość twórców. Zgłoszenia razem z pracami konkursowymi należy przesyłać na adres: konkurs.stadion@arenagdansk.com do dnia 31 grudnia włącznie.

Zwycięskie prace oraz wywiady z ich autorami pojawią się w stadionowej gazecie Gdańsk News! Przygotowano także nagrody rzeczowe w postaci gadżetów z bursztynowej areny. Co więcej, zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają zaproszenie na darmowe zwiedzanie obiektu z osobą towarzyszącą. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 stycznia na profilu Facebook Stadionu Energa Gdańsk.

Regulamin: TUTAJ

 

piniondz